Çözümyolları konuşulmalıdır.
(03-10-2014, 00:41)Tutku Dinçer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şu bir gerçek ki, spor bir şekilde siyasete bağlı. Siyaset, istedikleri kişileri seçtirecek düzenlemeler yapma arayışında. Ama bunu istedikleri oranda elde edemediler. Seçimden sonra mazbatayı almak için icazet almak durumunda kalan federasyon başkanları dahi olmuş farklı spor federasyonlarında. Tahminen seçimleri daha bir kontrolleri altına almaya yönelik düzenlemeler getirmişlerdir Genel Kurullar ile ilgili. Eski-yeni kıyaslaması şeklinde bir taslak çıkartmanız çok faydalı olur Aşkın Bey.

Aşkın Bey ricam üzerine mevzuatı buraya taşımak için uğraşıyor ama ben bu düzenin değişeceğine inanmıyorum. O kadar ki, Aşkın Bey'in karşılaştırmalı statü paylaşımlarını henüz detaylıca incelemedim bile. Ama inceleyeceğim inşallah.

Yarın hükümetten belediyelere bir talimat gitse ve "Satranç ile ilgili hiç bir şeye destek vermeyin, aksine önlemeye çalışın." denilse muhalefet partilerinin yönetimindeki belediyeler hemen satranca kucak açar Smile Gerçi bu sefer de turnuva yerinin yanında ve turnuva saatlerinde inşaat veya tadilat yapılır büyük ihtimalle Smile Şimdi aklıma geldi, eski TSF başkanı mecliste partisi adına öneri verse ve TSF'nin kapatılmasını, ülke çapında satrançla ilgili tüm faaliyetlerin durdurulmasını istese satranç bir anda patlama yapar Smile Mizahi(!) örneklerle durumu anlatmaya çalıştım. Sporun, siyasetin bu kadar fazla etkisinde olduğu bir yerde bu iş özetle böyle gelmiş, böyle gider...
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Çözümyolları konuşulmalıdır. - Yazar: Attorney at Law - 28-10-2014, 11:31

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi