Jojo ve Taşan: Hakemlik zamanı
Ancak bugün okudum tüm yazılanları ve çok şaşırdım ve de üzüldüm.

Mojo Jojo'nun yazmama kararı burası için bir kayıptır.
M.Aşkın Taşan'ın burada olmama kararı diğer bir kayıptır.
"Oh ne ala oldu, biraz kafamızı dinleyelim" diye düşünenler varsa bilsinler ki bu fevkalade ayıptır.

Sayın Taşan tartışmaları kuralına uygun yürütmedi. (-1 Puan)
Ne derse desin, ne düşünürse düşünsün ben böyle görüyorum.
Sorulara cevap vermesi gerekmediği konularda bile topa girdi.
Cevap vermek istediği zamanlarda da cevap vermek yerine konuyu sürekli olarak algılanabilir sınırların dışına itmeye (tabir uygunsa topu taca atmaya) çalıştı. Sıktı. Bunalttı. Ara sıra kendisini kibarca uyardınız ama maalesef dinlemedi.

Mojo zaman içinde gerildi ve artık sanırım sinir taşması yaşadı. (-1 Puan)
O kadar sert bir girişe gerek yoktu.
Bazen olur böyle, birine bir şey sorarsınız; alakasız şeyler konuşur. Bir süre sonra zıvanadan çıkarsınız. Olur böyle. Ama olmamalıydı.

Durumlar eşit.

Aşkın Bey'e sesleniyorum;

Gittiğiniz için sevinenler olabilir, üzülenler olabilir bunun tartışmasını yapmayacağım.
Bence gitmemelisiniz. Zira burada TSF'yi resmi sıfatla temsil eden (siz kabul etmeseniz de) tek kişi sizdiniz.
Şimdi burada körler sağırlar birbirini ağırlar durumuna devam edilecek.
Daha az ve öz yazmak kaydıyla dönmenizi istirham ederim.

Mojo'ya sesleniyorum;

Siz sinirlenip çeker giderseniz, buradaki insanları farkına varamadıkları konularda kim uyaracak?
Kim sorular soracak? Otoritenin göremediği varyantları kim görecek?
Einstein ne diyoır : İnsanın zekası verdiği cevaplardan değil sorduğu sorulardan anlaşılır.
Her zaman kaliteli sorularınızı beğeniyle okuduk ve bize "Vaaay" dedirttiniz.
Son sorunuzda da %100 haklısınız. Ben başkan olsam copy-paste olsun, bir paragraf olsun yazı yazardım. Sabri Bey'e bu anlamda katılmıyorum. Ben başkanın bunu kasıtlı yaptığını düşünmüyorum, ama soru da çok haklı.
Sayın Mojo arkadaşım, kabul edin ki başkan çıkıp da "Evet karşıyım!" ya da "Hayır ne alakası var saçmalamayın!" diyecek değil.
Yani cevap alamayacağınızı bildiğiniz bir konuda ısrarla soru sormanıza da gerek yoktu. Hatta soru şeklinde iletmenize de gerek yoktu. O konu özü itibariyle burada kaşınacak bir şey değil.
Sizi burada görmeye devam etmeyi led lamba gibi yanan parlak fikirlerinizi okumaya devam etmeyi umarım.

Bir turnuvada iki minik oyuncunun maçını izliyordum; biri şah çekti, öteki şah çekilmemiş gibi alakasız bir hamle ile vezir tehdidinde bulundu; sonra ilk şah çeken çocuk şah çektiğini unuttu ve gidip o da başka bir aleti tehdit etti.

Sizlerin maçı aynı buna benzedi.

Olmadı.
Saygılarımla.

Bu Konudaki Yorumlar
Jojo ve Taşan: Hakemlik zamanı - Yazar: Sabri Koçak - 07-11-2014, 23:07
RE: Jojo ve Taşan: Hakemlik zamanı - Yazar: abdulkadirbener - 09-11-2014, 16:53

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi