BİR TANE GÜZEL İNSAN YOKMU YARDIM EDECEK ????????
q4djQZ.jpg

Bu soruda Beyazın Saldırı Tehtitlerini Soruyor satranç akademisi 3.adım ders 16 tehtitler sorusu LÜTFEN CEVABINI YAZIN SAAT 12 OLMADAN , ukd listesi yayınlanmadan yapmıs olmam gerek yoksa 1 ay daha bekliyecem Lütfen bi tane güzel insan sölesin cevabını bekliyorum lütfen ..

Ya Lütfen biri bunun cevabını yazsın ukd listesi yayınlanmadan bitireyim sunu lütfen yardımcı olun .........
Ara
Size şunu sölemem gerek 1800-1900 seviyesinde oynuyorum . Lakin bu soruları siz daha önce hiç çözmediğiniz için ordaki kavramı bilemessiniz ayrıca soruların çok saçma olduğunuda bilemessiniz . soruya baktığınız zaman zaten sizde yapamiyacaksın ız . ben orda bana yardım edebilecek kisilerin yardım etmesini istedim sizin gibi yorumlamasını istemedim zaman kaybından baska bir sey değil .

Ha Yasak sa Eğer forumda böyle şeyler yazmak satranç akademisidinin kendisine ait yardım forumu var orası kapatılırdı demekki bir sakıncası yok . Her insan da farklı görüsler vardır doğaldır kg .
Ara
Ukd puanım zaten 1600 ün üzerinde olduğu için akademiye ihtiyaç duymuyordum ancak nasıl birşey olduğunu merak edip zamanında ben de sorulara bakmıştım. Hakikaten bazen en alt kademede bile soruyu anlamadığım ,bazen de doğru cevabı bildiğim halde kabul ettiremediğim oldu bundan eminim. O konuda size hak verebilirim. Ancak madem 1800-1900 seviyesindesiniz. Buyrun sizi de turnuvalarda görelim. Hem gerçek bir ratinge sahip olursunuz hem turnuva tecrübeniz artar, turnuvaların havası heyecanı başkadır. Yaşınızı da bilmiyorum belki de Türk satrancının geleceği olabilirsiniz... Smile

Teşekkürler.
Ara
http://forum.satranc.biz/showthread.php?...8#pid19268
Ara
bende bu konu üzerinde bi yere takıldım M61l27.jpg
Ara
BEYAZ VEZİR VE KALEYİ İŞARETLE TAMAMDIR.
Ara
Beyaz fil ve d1 karesini işaretlemelisiniz
Ara
bu aşamaya geldiğinize göre adım 3 ders 1 hamle saymak sorusunun cevabını biliyorsunuzdur. Rica etsem cevabı yazar mısınız
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi