İzmirde satranç oynayamıyoruz !!
(08-07-2015, 08:49)birolyuce Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İçinde Açık kategorinin olduğu başka bir turnuvaya bakalım.
17-18 Ocak 2015 tarihlerinde yaptığımız Buca Belediyesi Satranç Turnuvası'na Açık kategoriye (66 kişi başvurdu) 36 kişi oynadı. 16 Yaş ve altı kategorisine (66 kişi başvurdu) 36 kişi oynadı. 12 Yaş ve altı kategorisine (61 kişi başvurdu) 42 kişi oynadı.
10 Yaş ve altı kategorisine (102 kişi başvurdu) 73 kişi oynadı. 8 Yaş ve altı kategorisine (124 kişi başvurdu) 86 kişi oynadı. Bu turnuvada da turnuva katılım ücreti alınmadı. Biliyorum şimdi diyeceksiniz ki 'Katılım gayet güzel sorun ne?' Sorun mu bilmem ama 04.07.2015 tarihinden beri 'Satranç oynamak istiyorum' diye haykıran izmirlisatranccı nicki ile yazan Gökhan Erdem kardeşimiz bu turnuvaya da ön kayıt yaptırmayı başarmış. Ne güzel değil mi.
Bu arkadaşımız ne hikmetse bu turnuvaya da hiç bir gerekçe göstermeden katılmamış.
Gökhan Erdem acaba (ön kayıt yaptırıp oynamadığı halde) neden açık kategorili turnuva yapılmasını istiyor?

Güzel bir tespit Sayın Hocam. Sizi de arşivleri karıştırmak zorunda bırakıyorum kusura bakmayın Smile
Başkalarının aksine hatalarımı kabul eden biri olduğumu söylemiştim
Benden kaynaklanan bir aksaklık var.
Keşke herkes benim gibi olsa '' Evet arkadaş bak burda haklısın yanlış yaptım'' diyebilse.
O tarihte evime daha yakın olan MTS turnuvasını tercih ettim. Unutkanlık diyin dağınıklık diyin haber vermedim/ veremedim.

Açtığım başlık İzmir' de satranç oynayamıyoruz. Ama içeriği İzmir de satranç turnuvası yapılmıyor.

Artık şu eski turnuvaları bırakıp Nisan' dan sonraki döneme gelsek nasıl olur ? Hani hiç turnuva yapılmayan son 3 aylık döneme.

Kendimi çok kötü hissettim iki turnuvaya önkayıt yaptırıp gelmedim diye İzmir' de açık kategori satrancını bitirmişim meğer omuzlarımda bu kadar ağır bir yük mü varmış. Bense kendimi sayın il temsilcimizin de dediği gibi 1500 ukdli gelişme gösteremeyen bir oyuncu zannediyordum.

Çıkıp herkesin huzurunda turnuvalara 2 defa önkayıt yaptırıp gelmeyen Gökhan Erdem yüzünden artık açık kategori yapmıyorum demenizi istiyorum sayın hocam.

Ben bazen okuldaki finallere de girmiyorum bütünlemelere çalışıyım diyerek. Bir daha dikkat edeyim madem yarın öbür gün benim yüzümden komple bölümü kaldırırlarsa kendimi şimdi olduğu gibi çok kötü hissederim Sad
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Zorunlu bir yazı - Yazar: Gokhan_Narman - 07-07-2015, 23:34
RE: İzmirde satranç oynayamıyoruz !! - Yazar: izmirlisatranccı - 08-07-2015, 09:15
RE: İzmirde satranç oynayamıyoruz !! - Yazar: wadef - 08-07-2015, 12:05

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi