İzmirde satranç oynayamıyoruz !!
İki konuda açıklama yapmak istiyorum.Bu bölümde yapılan tartışmaların İzmir'li satranççıları fazla meşgul etmemesi gerekir.İzmir iline yönelmiş ciddi bir eleştiri olmadığını düşünüyorum.Ben kendimce konuyu olabildiğince İzmir'den uzaklaştırıp Türkiye'nin geneline yaymaya çalışıyorum.Bu çabamda başarılı olmadığım bellidir.Hiç faaliyet gösteremeyen iller varken en çok faaliyet gösteren illerden birini tartışmak bizim Kaderimizdir!
Öte yandan bu bölümü başlatan Sevgili Gökhan Erdem üslup konusunda uyarmamış olmamızdan alınmıştır.Bu noktada bir düzeltme yapmak istiyorum.Kendisinin bu bölümde kullandığı ifadeler hakaret olarak algılanmamıştır.Son günlerde başka bölümlerde açık hakaret içeren yazılara tanık olduk.Bunları herkes okumuştur.Bunlar esasen hepimizi üzmektedir.Üslubu bu yöne yaklaşmıyorsa Gökhan Erdem'i sonuna kadar dinleriz.Aynı istekleri veya aynı eleştirileri nezaket sınırları içinde yapmak mümkündür.Erdem'in bu uyarılardan fazla alınmamasını,yine yazılarına devam etmesini rica ederim.Turnuvaya katılma kararı verip vazgeçmek zorunda kaldığı zaman bunu olabildiğince erken bildirmesini de tavsiye ederim.Bu şekilde işimize ciddiyetle sarıldığımızı ve birbirimize saygı gösterdiğimizi anlatmış oluruz.
Ateş Ülker
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Zorunlu bir yazı - Yazar: Gokhan_Narman - 07-07-2015, 23:34
RE: İzmirde satranç oynayamıyoruz !! - Yazar: wadef - 08-07-2015, 12:05
RE: İzmirde satranç oynayamıyoruz !! - Yazar: Ateş Ülker - 10-07-2015, 10:26

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi