Türkiye Yaş Grupları Şampiyonaları
[color=#0000CD]Sevgili Hakan kardeşim,
Öncelikle erdemli ve açık yaklaşımın için teşekkür ederim.
SENİ ART NİYETLİ BİRİ OLARAK GÖRMEDİM HİÇ.
Yaşın önemi yok, akıl yaşta değil zaten. Her zaman gençlerin eleştirisine açığım.

Komik bulduğun açıklamama kızmadım.
Çünkü açıklama benim değil, otel yönetiminin idi.

Karşı olduğumu, konukseverlik anlayışına uymadığını söylemiş ve görüşmeden ayrılmıştım.

TSF içinde fahri bir görevli olarak ama aslen de bir sporcu olarak ifade edebilirim ki;

NE O KOMİK BULDUĞUN ÜCRETLERİN ALINMASINA,
NE O OTELLERİN ALDIKLARI KONAKLAMA ÜCRETLERİNE,
NE DE O OTELLERDE TURNUVALAR YAPILMASINA ASLA RAZI DEĞİLİM!!
Bu kadar da açık!

Bunu çok önceden de yazmıştım. Önerilerimi de sıralamıştım. Sadece bunları değil, TSF nin neden bu otellerde turnuva yapma (zorunluluğunu değil) sebeplerini de anlatmıştım.

YAZILARIM BURADA VE HENÜZ SİLİNMEDİ. Tekrar bu konuya girmek istemiyorum.

İkili de oynamıyorum, bazılarının dediği ve yazdığı gibi.

TSF den, konuştuğum her kademedeki insanın yüzüne de söyledim. Buradan da bilmem kaçıncı kez yazmaktayım.

2000 yılından beri de bir kaç yıl ara vererek (sağlık sorunlarımdan dolayı) sürekli de giderdim.

SADECE BİR YIL FRİ KALDIM. ONDA DA GÖREVLİ OLARAK GİTTİĞİM İÇİN...

Ailemle kalıp onca da para öderdim. Önceleri kızım için bir veli, sonraları da oğlum için, arada da görevli olarak...
Başka çözüm yok mu, elbette var!
Senin önerine elbette yürekten katılıyorum.

Hatta vakti zamanında ben de önermiş ve alternatif modeller ortaya koymuştum.
Yatılı bölge okulları bu önerilerimden bazılarıydı. Örnek olarak; bölge yarışmaları olmasını, daha çok sporcunun daha hakkaniyetli bir şekilde süzülerek gelmelerini, TSF nin gelir kalemlerini arttırarak özellikle doğudan gelen yetenekleri ağırlaması gereğini hem yazıp hem de 1. elden görüşmüştüm.

Ama inan ki o zaman da başka bir kitle şikayet ve gerekçeler ile ortaya çıkacaktı.
Yani sen hangi modeli ortaya koyarsan koy, daha açıklamadan karşıt hazır kıt'a lar bulacaksın karşında.
SELAMLAR...
[/color]
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Türkiye Yaş Grupları Şampiyonaları - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 28-07-2015, 15:37

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi