Türkiye Yaş Grupları Şampiyonaları
[color=#FF0000]2014 yılı mali tablosunda Milli ve Temsili müsabaka KATILIM geliri = 2.070.160 TL olarak görülüyor.

Sayın Demir ve Aktaş bahsettiğiniz konu Devenin kulağıdır.

Benim esas sorgum bu değildir. Anlaşılan o ki ; Bu durumu herkes kabullenmiş, tamam anladım.
Esas sorum şudur: Bu kadar para, bu insanlardan kazanılıyor, karşılığı nedir??

Aynı tablodan devam; Yurt içi kamp giderleri = 74.902 TL (Devenin kulağı derken ,haksızlık etmiş olabilirim, zira tuvalet paraları bunun kaç katı tutuyor hesaplayamadım.)

Altyapı çalışmaları giderleri (Neler olduğu belli değil) = 341,479 TL

Eğitim Giderleri (Neler olduğu belli değil) = 336,823 TL

Bilmem anlatabiliyor muyum?

Tüm FAHRİ'lerin genel yönetim ve büro giderleri (Neler olduğu belli değil) = 766,415 TL

Tabloları inceleyin. Bu çocuklardan alınanların % Kaçı tekrar onlara dönüyor, sizi karar verin.

Bu yazıya 17.Fahrinin dilek ve temennilerinin cevap olarak geleceğini biliyorum ama kendisinin 8.Fahri ünvanına erişmeden ciddiye alınmaması gerektiğini, bizzat tüm Fahri'leri ve mutfaklarını bilen birisi olarak belirteyim.
[/color]

Dilek ve temenniler dahi gelmedi, işte durum budur.

Kendimle ilgili sorunuza gelelim.
Ayrıldıktan sonra ismimi Antrenörler kurulundan sildirebilmek için 2 ay uğraştım. (Yönetimin çok fazla kartvizit merakı var)

Maaş konusunu burada belirtemem, zira 8 yıl maaşsız + 10 yıllık maaşlı çalışma süremi ve satranç kariyerimi göz önüne alınca, burada alay konusu olma ihtimalim fazladır.

Neyse ki forumda yazdıklarım sayesinde, hemen ismim kuruldan silindi.

Yazdıklarınız başarıya ulaşıyor sayın Taşan, bakın TSF nin açıklama yapması gereken konuda dahi, beni sorgulatmayı ve cevap almayı başarıyorsunuz.

Bu azimle 8.Fahri olursunuz.

(Kırmızı renkli, özellikle koyu kırmızı olan yazı; konunun özünü yakalamaya yöneliktir.)
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Türkiye Yaş Grupları Şampiyonaları - Yazar: Miyazaki - 29-07-2015, 17:23

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi