Türkiye Yaş Grupları Şampiyonaları
Sayın Taşan

Konulara girdiğinizde, durum hep bu boyuta ulaşıyor, farkındasınız sanırım.

Sizin bu tavırlarınıza, son bir kaç güne kadar, genellikle canım sıkılıyordu açık söylemeliyim.

Savunmaya çalıştığınız konularda, farkında olmadan, bana bir çok ilginç detayı hatırlatıyorsunuz.
Aşırı derecede, taraf olduğunuzu belli ettiğiniz her yazınız, bana unuttuğum defolu konuları hatırlatıyor.
Bunun için size teşekkür etmem gerekiyor.

Bana yönelttiğiniz:

[color=#FF0000]Kendi kurumunu sorgulamaya başlamanızın nedenlerini araştırmaya başladı insanlar.

MENFAAT ANLAŞMAZLIĞI MI OLDU?
TSF DEN YETERLİ ÜCRETİ Mİ ALAMIYORDU?
SÖZLEŞMESİ Mİ FESİH EDİLDİ?

Bana çok soru geliyor, neden bu tavrı aldığınız konusunda.
Bana da neden geliyor, ayrıca bunu da anlamış değilim.

İsterseniz siz yanıtlayın kendi özelinizi...[/color]

Ben ne yaptım da, neyin hesabını veremeyeceğim?
Bir çok kişi soruyormuş? Laf olsun diye yazmayın.
Ciddi bir itham varsa yazın çekinmeyin, meraklı melahat kıvamındaki sorularla mı uğraşacağız burada.

Benimle ilgili maddi sorular, hiç merak edilecek konular değil, bütün hesaplar TSF muhasebesinde vardır.

Ayrılma sebebime gelince:

Bunu asla anlayamazsınız.
Çünkü benim maaşlı bir şekilde içinde bulunmak istemediğim insanlara (Saygı duyduğum bir kaç istisna dışında) siz 17.Fahri olarak, dörtnala gitmek istiyorsunuz.(Farklı düşüncelerdeyiz, çok açık.)

Ben her sorduğum, her yazdığım konuyu, kıvırtmadan net olarak sunmaya çalışırım. Kalabalık gereksiz yazılarla insanları yormayalım, uğraşı içerisindeyim. Kalabalık olacaksa da Sayın Bener'in son 2 araştırma yorumu gibi olsun isterim.

Bu tuhaf kişisel sorularınızdan sonra,
Okuyanları, esas konu başlığıyla ilgili, son yazımdaki duruma döndürmeye çalışmak istiyorum.

[color=#FF0000]2014 yılı mali tablosunda Milli ve Temsili müsabaka KATILIM geliri = 2.070.160 TL olarak görülüyor.

Sayın Demir ve Aktaş bahsettiğiniz konu Devenin kulağıdır.

Benim esas sorgum bu değildir. Anlaşılan o ki ; Bu durumu herkes kabullenmiş, tamam anladım.
Esas sorum şudur: Bu kadar para, bu insanlardan kazanılıyor, karşılığı nedir??

Aynı tablodan devam; Yurt içi kamp giderleri = 74.902 TL (Devenin kulağı derken ,haksızlık etmiş olabilirim, zira tuvalet paraları bunun kaç katı tutuyor hesaplayamadım.)

Altyapı çalışmaları giderleri (Neler olduğu belli değil) = 341,479 TL

Eğitim Giderleri (Neler olduğu belli değil) = 336,823 TL

Bilmem anlatabiliyor muyum?

Tüm FAHRİ'lerin genel yönetim ve büro giderleri (Neler olduğu belli değil) = 766,415 TL

Tabloları inceleyin. Bu çocuklardan alınanların % Kaçı tekrar onlara dönüyor, sizi karar verin.[/color]

Selamlar.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Türkiye Yaş Grupları Şampiyonaları - Yazar: Miyazaki - 30-07-2015, 16:04

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi