Türkiye Yaş Grupları Şampiyonaları
(30-07-2015, 19:26)M.Aşkın TAŞAN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [quote='Miyazaki' pid='20405' dateline='1438270728']
Pes yani.

Son yazımda nazik olmaya çalışarak, kirlilikten bahsettim bu ne şimdi?

Kendini yiyip bitirmene gerek yok Fahri_17 kartvizitini alırsın, mutlaka verirler.

Senin gitmeye çalıştığın yerden geldiğimi unutma.

Kişiselleştirme dozunu iyi ayarla.

Sayın Aşkın Taşan beyin ne kadar kirlilik yaratmaya ve taciz etmeye çalıştığını bana ithafen yazdığı son yazısını şahsım tarafından yanıtlamaya çalıştım, kırmızı ile yazdıklarım kendi yorumum ve hislerimdir. Konuları saptırmak ve forumu kirletmek , kişilerin ne düşündüklerini açıklamasına fırsat vermeyen bu kişiyi tekrar protesto etmekte bir mahsur görmüyorum.

[color=#0000CD][i][size=medium][color=#0000CD][i][b]Tamamen aynı belgelerdeki diğer rakamlara göre yazmıştım.
Bu da işinize gelmedi.
[color=#FF0000]Ne işime gelmedi? (Kirlilik)[/color]
Oysa tartışılmış ve ibra edilmiş bir karara bir nevi temlik koymaya çalışıyorsunuz. Orada da göremedik sizi. Yoksa katılmış mıydınız?
[color=#FF0000]Ne tür fikirler olduğu henüz açıklanamadı maalesef.
[color=#FF0000](Kirlilik var.)[/color][/color][/color]

Ben size bir cevap vermeyeceğim.
Ben bir yere gitmeye çalışmıyorum. Geldiğiniz yerde de gözüm yok.
[color=#FF0000]Bravo!![/color]

[color=#FF0000][color=#0000CD]Bunu söylediğiniz için yazmak durumundayım.[/color][/color]

Ben sadece arkadaşlarımla birlikte geminin içindeyim. Son zamanlarımızdaki çalışmalarımız zaten sizin görev alanınızda geçti. Ne yapıp yapmadığınızı iyi biliyoruz. Kurul arkadaşlarınız da biliyor...
[color=#FF0000]Neyi biliyorsun, ne demek istiyorsun açıkla bilelim. (Kirlilik ötesi unsur var: Şahsımı hedef haline getirmeye çalışıyor.)
[/color]

Üyelere açıklamadınız, ben de açıklamam o zaman.
Özelinize de karışamayız değil mi?
[color=#FF0000]Cümleyi Anlayan varmı? (Kirlilik ve ne olduğu belli olmayan çamur atma eylemi.)[/color]

Forum aracılığı ile TSF den istediğiniz kişiden istediğiniz konuda cevap alabilirsiniz.

Valla o kişiyi ben de merak ediyorum. [color=#FF0000]??[/color]

Yakup Hocam,

Kendi kendinize bir devri kapattınız.
Size güvenerek görev veren insanlardan kendi sebeplerinizce uzaklaştınız.

Kurulunuzu çalıştırmadınız.
[color=#FF0000]Sana ne! (Kirlilik ve seviyesizlik.)[/color]

Kurul üyeleriyle hiç bir araya geldiniz mi, görev bölüşümü yaptınız mı?
Kurulunuzu toplamadınız.
Planlama yapmadınız.
Yaptığımız planlamalarda görev aldınız. Elinize sağlık.
[color=#FF0000]Tüm bunlardan sana ne ! (Seviyesizlik ve kirlilik.)[/color]

Ama son zamanlarda takındığınız tavrı beğenmiyorum. Etik de bulmuyorum.
[color=#FF0000]Yok artık bak buna üzüldüm.(Kendi seviyesini yükseltme çabaları)[/color]

Çok eskiden beri zaten devam eden sorunları ve çok uzun zamandan beri de bu ÖSF tartışılan konuları yeniden gündeme getirerek ne'ye ve nasıl çözüm getireceğinizi anlamak zor.
[color=#FF0000]Dava dosyası kapanmıştır hükmü,kendini hakim gibi hissediyor olamalı...(Kendini çok değerli rütbede görme durumu.)[/color]

[color=#0000CD]BİRLİKTE ÇALIŞTIĞINIZ SPORCULARIN NEREDEYSE HEPSİ TÜRKİYE YAŞ GRUPLARI YARIŞMALARINDA ORTAYA ÇIKMIŞ VE BOY VERMİŞ ONURLU ÇOCUKLARDIR.[/color]

[color=#FF0000]Bunun konuyla ilgisini anlayan var mı? (Kirlilik.)[/color]

Siz çalışmalarınızın çoğunda onlarlaydınız.
Onları bir çok kez müsabakalara götürdünüz.
Bunu inkar edemezsiniz.
[color=#FF0000]Yok canım daha neler, ben mi götürmüşüm? bak sen. (Kirlilik)[/color]

Neden aramızdayken bunları tartışmaya açmadınız?
[color=#FF0000]Sen kimsin? Seninleyken ne yapacağım? Bay sorun çözücü müsün?? 20 yıl çalıştığım kurumda sen ne zamandan beri varsın?(Kendini daha değerli gösterme isteği)[/color]

Ben ise bu tartışmaları yeri geldiğinde kurullarda, yeri geldiğinde de ÖSF da tartıştım.
Asıl siz benim durduğum yere gelmeye çalışıyorsunuz bu anlamda.
[color=#FF0000]Aha bu da varmış kaderimde. (Kirlilik ve kişilik bölünmesi bir arada.)[/color]

Aramızdaki fark siz terk edince gündem açtınız.

Ben ise zaten gündemin içindeyim, terk etmedim, kaçmadım, nankörlük de yapmadım. Eksiklerimiz yok mu?
Çok!
Ama bırakıp gitmek, bende yok!
[color=#FF0000]Benimle aynı seviyeye geldiğini ispatlama çabaları, artık ne derseniz deyin.[/color]

İçinde yıllardır çalıştığınız bu kurumu böylesine nankörce meze yapmanızı, aklı selime davet ettiğim her yazımda da, forumda ismini bile söylemekten aciz insanların konuşma tarzını benimsemenizi bir satranççı olarak kabul edemiyorum.

[color=#FF0000]Bana ne? Kabul etme? Yaşadıklarımı bilmek zorunda değilsin,kendi işinle uğraş,her konuya maydanoz olup durmana gerek yok. Kurumla uğraşmam, eşeklerin bile anırmasına sebep olacak kadar belirgin iken, sen ne yorumu yapıyorsun kendi kendine... (seviyesizlik ve kirlilik.)[/color]

[color=#0000CD]Bazı gerçekleri istediğiniz kadar toprağa gömüp saklayın.
Onlar günü geldiğinde her yerden fışkıracaklardır.[/color]

[color=#FF0000]Bu ne? Gizem sanatı! bunu takdir ettim. (Kirlilik ve prim yapma isteği...)[/color]

[color=#9400D3]O zaman yanınıza bakınca sanal kişiliklerin size sırıtan yazılarını bulacaksınız. [/color]

[color=#FF0000]Bay müneccim. Ben artık oldum, satranç duayeniyim, her şeyi çözdüm,erdim demek istiyor herhalde... [/color]

Hoşça kalın Yakup Hocam.

[/color]
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Türkiye Yaş Grupları Şampiyonaları - Yazar: Miyazaki - 30-07-2015, 21:59

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi