Forum Yönetimini Kınıyorum - Ya Troll ya Düzgün İnsanlar
(16-03-2016, 22:30)Miyazaki Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Satranç bilimdir, spordur ve her şeyden önce sanattır.   Cool

Evet ama o sportif yönüyle uygulamasında öyledir. İnsanın yaşam modelini de belirler.

Fakat bilimi kanıtlayamadıkları iddia ve iftiralarda,
Sporu sırf bunları yazmak için enerji sarfiyatı olarak görenlerde,
Sanatı da bu yeteneklerini ortaya koyuş şekillerinde arayanlara...
Ne demeli?

İsmini  kimliğini saklama kararlılığında ve cesaretindeki insanların herhangi bir kanıta dayanmayan iftira ve iddialarına bir isim verebilirsiniz mesela değil mi? Exclamation Exclamation

Her zaman isminizle yazdınız.
Doğru ya da yanlış, fikirlerinizin iddialarınızın arkasında bu konumda gerçek cesaretle durdunuz.
 Olayları sadece sordunuz ve gündeme taşıdınız. Ama sizin herhangi bir kanıta dayanmayan iddianız ve iftiranız olmadı.

Tahmine dayalı ama yanlış fikirleriniz de olmadı değil! Benim de olmuş olabilir değil mi?
Mesela benim koltuk beklentim gibi...
Aslı astarı yok! Dediğiniz doğru olsaydı ben asli mesleğimi de yapamaz konumda kalırdım. Ayıracak ne zamanım ne de enerjim yok buna. Bunu artık anlamalısınız!
Gelecekte de bu konuda her türlü teklife kapattım kendimi.
Ben başladım ve ben bıraktım. Tıpkı sizin gibi...
Benden beklemediğiniz bir karar aldım ve uyguladım. Sebeplerimiz aynı değil ! Bu konuda siz daha şanslısınız, o kadarını söyleyebilirim.

Başından beri ne TSF nin savunucusuyum ne de başka bir şey...

Gördüğüm doğru uygulamaların içinde ve yanında oldum. Görev alanım içinde  kendi düşüncelerim doğrultusunda  son derece aktif çalıştımı düşünüyorum. Birkaç farklı alanda da büyük bedel ödedim.

Şu kendisini muhalefetten Huh sayan üye-ler den daha muhalif oldum.

KAĞIT ÜZERİNDE BLOGLARDA, SADECE  SÖYLEM VE ELEŞTİRİLERDE DEĞİL...

U Y G U L A M A L A R D A ! 

Bu görülmez, ancak bir kaç insan şahit olabilir buna. Sizin bu çalışmalarımıza ne kadar şahitlik yaptığınız konusunu sizin takdirinize bırakırım.

...

AMA sn. BAYRAM,
Burada insanlar hakkında asılsız iftira ve iddialarla onları toplum huzurunda küçük düşürücü şekilde yaklaşım gösterenlere karşı bireysel bir duruşum vardır.

Bu konuda hiç bir kişi ya da kurumdan maddi manevi destek beklemeksizin bu duruşumu sergilerim!
Bu konuda kararlıyım.

Bu konuda ÖSF da tanıklık yapan en fazla 1-2 üyenin dışında diğerlerinin susması, haksız iddialar konusundaki yazışmaları sadece ve sadece izlemekle yetinmesi benim haksız olduğumu göstermez!

Benim tepkim bireyseldir. Bir kurumu temsil etmediğim için kurumsal tepki değildir. O tepki muhatap kurumdan gelir.

BENİM DIŞIMDA BİR KONUDUR. AMA BUNA RAĞMEN  BENİ TSF İLE İLİŞKİLENDİRMEYİ KENDİ ÇIKARINA SAYANLAR VAR.

Belki de  kendi gelecek beklentileridir bu...

Ne dersiniz?
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Forum Yönetimini Kınıyorum - Ya Troll ya Düzgün İnsanlar - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 17-03-2016, 10:20

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi