İl temsilciliği resmi sayfası hangisi??
TSF yetkililerine sormak lazım.

Uşak ili temsilcilik resmi internet sayfası : http://usak.tsf.org.tr/

Peki bu nedir? : https://tr-tr.facebook.com/people/U%C5%9...1168378344

Bu bana göre ; TSF  Uşak İl temsilcisinin açtığı ve esas sitede duyurmadığı resmi duyuruların %80-90 civarını buradan yaptığı, bu isim ile facebook üzerinden arkadaş olamayanların, uşak ili resmi faaliyetlerinden haberdar olamadığı, bir derebeylik internet sitesidir?

Aksini düşünen var mı?

Selamlar
Ara
%100 katılıyorum Yakup hocam, özellikle facebook sayfasının kapak fotoğrafı çok ilgimi çekti. Trajikomik. Söyleyecek başka birşey bulamadım.
Ara
(23-03-2016, 09:53)Bugra Ayyıldız Nickli Kullanıcıdan Alıntı: %100 katılıyorum Yakup hocam, özellikle facebook sayfasının kapak fotoğrafı çok ilgimi çekti. Trajikomik. Söyleyecek başka birşey bulamadım.

2-3 aydır TSF nin bu konu ile ilgili bilgisi var, ne yazık ki..

Seviyesizlik, başka bir şey değil...

Uşak ili olaylarına kayıtsız kalınıyor, seviyesizliğe prim veriliyor, çocuklarımızın hakları yeniyor...
Ara
(24-03-2016, 11:36)Miyazaki Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-03-2016, 09:53)Bugra Ayyıldız Nickli Kullanıcıdan Alıntı: %100 katılıyorum Yakup hocam, özellikle facebook sayfasının kapak fotoğrafı çok ilgimi çekti. Trajikomik. Söyleyecek başka birşey bulamadım.

2-3 aydır TSF nin bu konu ile ilgili bilgisi var, ne yazık ki..

Seviyesizlik, başka bir şey değil...

Uşak ili olaylarına kayıtsız kalınıyor, seviyesizliğe prim veriliyor, çocuklarımızın hakları yeniyor...

Sn. Hocam,
Siz ilgili kişiye bunu yazılı bir şekilde sordunuz mu?
Ya da kendisinden bir açıklama, cevap aldınız mı?

Şu ana kadar ki gelişmeleri ve  ilgili facebook sayfasının resmi bir şekilde iletişim kanalı olarak kullanılmasını asla tasvip etmiyorum.
Bunu satranç camiasının doğal ve kıdemli bir üyesi olarak son derece sorma hakkınız vardır! Bir cevap aldıysanız bizimle paylaşır mısınız?

Saygılarımla...
- MATRANÇ -
Ara
Miyazaki : "2-3 aydır TSF nin bu konu ile ilgili bilgisi var, ne yazık ki.."

Daha ne yapmalıyım? , Ben neden il temsilcisini aramalıyım?

Ben Uşak ilindeki sorunlarla ilgilenince bakın nasıl yazmaya başladı bu il temsilcisi..

Bugün sabah itibarı ile facebook Uşak Satranç isimli hesaptan alıntı:

"masal bu ya
Ebem hep derdi .züppenin bir fino köpeği varmış yazı yazarmış.
hev hevvvv hevvvvvvvv. .diye . diğer bir fino daha sesi duyunca kendini kurt zanıp heeevvuuuuuuvvvvv dermiş...ebem seni saygı ve sevgi ile anıyorum......... not: mehmetçik ilkokulunda nisan ayında masal yarışması vardır."

Yorumu siz yapabilirsiniz...

Selamlar.
Ara
(24-03-2016, 13:02)Miyazaki Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Miyazaki : "2-3 aydır TSF nin bu konu ile ilgili bilgisi var, ne yazık ki.."

Daha ne yapmalıyım? , Ben neden il temsilcisini aramalıyım?

Aslında sizin aramanız gerekmez belki.
Ama tepkinizi birinci elden belirtebilirdiniz işin muhatabına...

Ortada bir haksızlık varsa buna seyirci kalamayız.
Üstelik sayenizde tanıklık yaptık!

Ben kendisini medenice bir açıklamaya davet ettim.
Açıklama yapmadı.

Son yazdıkları asla tasvip edilemez!
Kendisini kınıyorum.
- MATRANÇ -
Ara
Facebook sayfasına ulaşılamıyor...

Vatandaş olarak söylüyorum: Uşak il temsilcisi; uşak satranç facebook hesabını ne yaparsa yapar beni hiç ilgilendirmez.

Fakat, bu kendi kişisel sayfasını , resmi TSF sayfası gibi kullanamaz.

Şunu da eklemeliyim: TSF başkanının, kasım ayına kadar hiç bir il temsilcisini görevden almama kararı olsa da(Kulaktan dolma bilgi),  hile hurdaya karışmış ne yazdığını bilmeyen bu gibi şahısları korumak, sadece TSF yönetimine değil, Türkiye satrancına zarar veriyor. 

Selamlar.
Ara
(24-03-2016, 13:02)Miyazaki Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben Uşak ilindeki sorunlarla ilgilenince bakın nasıl yazmaya başladı bu il temsilcisi..

Bugün sabah itibarı ile facebook Uşak Satranç isimli hesaptan alıntı:

"masal bu ya
Ebem hep derdi .züppenin bir fino köpeği varmış yazı yazarmış.
hev hevvvv hevvvvvvvv. .diye . diğer bir fino daha sesi duyunca kendini kurt zanıp heeevvuuuuuuvvvvv dermiş...ebem seni saygı ve sevgi ile anıyorum......... not: mehmetçik ilkokulunda nisan ayında masal yarışması vardır."

Bu yazı ilgili sayfada yok mu, yoksa artık yok mu?
Silinmiş mi?

Bu son derece terbiyesizce bir yazıyı her kim yazmışsa onu burada şiddetle kınıyorum. Exclamation Exclamation

Yazıda kast edilen kişi ya da kişilerin kim olduğunu da yüreği yetiyorsa eğer  burada açıklamaya davet ediyorum.
...
Yukarıdaki yazıyı ilgili sayfada yazmak istedim, yazının hemen altına...
Yazıyı bulamıyorum!
- MATRANÇ -
Ara
Sayfa kendi usulsüzlükleriyle dolu olduğundan temizlemeye çalıştı...

verdiğim link yukarıda aynen duruyor...

Tıkladığınızda temizlenmiş hali karşımıza çıkıyor, Bugra Ayyıldız verdiğim linke hemen girenlerden, nelerle karşılaştığını ona sorabilirsiniz, zira sayfanın,eski-yeni tüm halleri,tüm yazıları bende mevcut.

Zaten yarışmalara katılmış ilgili sporculara sorunca sayfada neler olduğunu, nelerin değiştiğini bulmak kolay...
Ara
Şöyle bir göz ucuyla bakmıştım en çok ilgimi çeken sayfayı ilk açtığım kapak fotoğrafında hakem kursuna başvuranların listesi ve telefonu olup olmadığı bilgisini içeren bir foto vardı.. Daha sonra da masal yarışması vs. Smile
Ara
(26-03-2016, 22:44)Bugra Ayyıldız Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şöyle bir göz ucuyla bakmıştım en çok ilgimi çeken sayfayı ilk açtığım kapak fotoğrafında hakem kursuna başvuranların listesi ve telefonu olup olmadığı bilgisini içeren bir foto vardı.. Daha sonra da masal yarışması vs. Smile

İlgili sayfanın ekran görüntüsüne yeni ulaştım.
Ben de aynı ifadeleri gördüm.

Bu konu ile ilgili olarak ÖSF da fikir ve görüş yazan satranççılar ( bu ben de olabilirim) kast edilmişse eğer, buradan o yazıyı yazan her kim olursa olsun, hem yazanı hem de sayfasında bu şekilde -anlamsız ve alaycı-  bir ifade ile yazılmasına izin veren sayfa sahibini...

ŞİDDETLE KINIYORUM!

[color=#ff3333]Kendisi hakkında resmi bir şekilde işlem yapılmasını da talep ediyorum.

Çünkü tüzel kişiliğe sahip insanların resmi alandaki görevlerini bu şekilde basit ve alaycı ifadeler kullanarak yerine getirmeleri beklenemez.
Kendisini hangi konumda bıraktığını fark edemeyen bu insanlar görev yaptıkları kuruma da dolaylı olarak zarar vermektedirler.
Uyarı, ihtar ve kınama cezalarının ötesinde cezalandırılmalıdır.[/color]

Saygılarımla.
- MATRANÇ -
Ara
Sayın Ayyıldız,

İlginiz için teşekkür ederim.

TSF Uşak il temsilcisi, O yazıları yazmadığını iddia etmeye çalışıyor.

TSF Uşak il temsilciliği resmi sayfasında yayınlanmayan, resmi duyurular hala bu facebook sayfasından yayınlanıyor.

Bu kadar saçmalığın olduğu sayfanın arkadaşlarından birisi, TSF başkanımız.

""Zeki insanları işe alıp, sonra onlara ne yapacaklarını söylemek mantıklı gelmiyor. 
Biz, zeki insanları işe alırız ki onlar bize ne yapacağımızı söylesinler.""      
 Steve Jobs
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi