Overlokçu mu Satranç Eğitmeni mi? Başkan mı?
Birinci elden açıklama çoktan yapıldı zaten. TSF web sitesine şifre kırarak ben girip “koşun koşun, ben yine manşete çıktım” görgüsüzlüğüyle bu manşetleri atmadım.

http://tsf.org.tr/guncel-haberler/9365-yine-mansetteyiz

TSF resmi sitesinden başkanınız şöyle duyuruyor sevincini:

[color=#333399][font=Cambria, serif]"Şık ekinin ikinci sayfasında yayınlanan röportajda kadınlara çağrı yapan TSF Başkanı Tulay, "Kadınlar satranç oynasın. Çünkü satranç karşısındakinin hangi hamleyi yapacağını tahmin ettirir, düşündürür ve doğru hareket ettirir. Kadına bakış açısı kazandırır. Hayatı içinde söz sahibi yapar." diye konuştu. [/font][/color][color=#c00000][font=Cambria, serif]Satranç oynayarak para kazanılabileceğine de dikkat çeken Tulay[/font][/color][color=#333399][font=Cambria, serif], "Satranca sporcu olarak girebilirsiniz, [/font][/color][color=#c00000][font=Cambria, serif]antrenörlük yapabilirsiniz, hakem olabilirsiniz, satranç kulübü açabilirsiniz[/font][/color][color=#333399][font=Cambria, serif]." dedi.[/font][/color]

Bakın ben zamanında TSF’de görev yapan kişiler satranca ve Türk satrancına ihanet ediyorlar demiştim. Gaflet bir yere kadar. Artık görün kardeşim, Türk satrancı katlediliyor. Ve orada yönetimde bulunan herkes bu katliama iştirak ediyor.

TSF’de halen yönetimde bulunanlar, hiçbirşey yapamıyorsanız satrancın onurunu gururunu bir düşünün.

Ha o da yoksa, başkanınıza söyleyin, fotoğrafı bari doğru dürüst çektirsin. Beyaz kare solda olmaz.

Dünyaya rezil oluyorsunuz.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Overlokçu mu Satranç Eğitmeni mi? Başkan mı? - Yazar: Mojo Jojo - 25-03-2016, 14:01

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi