Overlokçu mu Satranç Eğitmeni mi? Başkan mı?
[size=large][font=Verdana]Sporcu, hakem, yönetici ya da antrenörün cinsiyet ayrımı yapılmaksızın bu işin içinde olabileceğini savunuyoruz.[/font][/size]
[size=large][font=Verdana]Biz sayın başkanı bu yöneticilik yönüyle başarılı bir insan olarak tanıyoruz.[/font][/size]
[size=large][font=Verdana]Gazete yazısında olayın gerçek kastını aşan bir durum olup olmadığının da açıklığa kavuşturulması gereklidir.
[/font][/size]
[size=large][font=Verdana]Aslında; [/font][/size]
[size=large][font=Verdana]Röportajın tamamının yayınlanmadığı, sayfada yer aldığı kadar yayınlandığı bilgisine ulaşıyorum.[/font][/size]
[size=large][font=Verdana]Röportajın 8 Mart Dünya Kadınlar günü için yapılmış olduğu bilgisi geldi.[/font][/size]
[size=large][font=Verdana] [/font][/size]
[size=large][font=Verdana]Ayrıca antrenörlükle ilgili olarak da uzunca sohbetlerin yer aldığını, satranç öğrenilebilecek internet ortamında yayınlardan, temel eğitim kitaplarının artık çok yerde rahatlıkla bulunabildiğinden, satranç eğitim kulüplerinin artık çok yaygınlaştığından, onlara yapılan maddi desteklerden de bahsedilmiş. Okullaşma süreci,Dünya ve Avrupa Satrancı, olimpiyatlar, kurumsal destekler, burs imkanına kavuşan bayan ve erkek öğrenciler, bayan sporcularımızın başarıları, üniversitelerdeki satranç etkinlikleri...

Bunlar detaylarıyla konuşulmasına rağmen yer almamış.
[size=large][font=Verdana]Yayınlandığı kadarıyla da eleştiriye uğruyor.[/font][/size][/font][/size]
[size=large][font=Verdana]Röportaj bir özet içeriyor!

Yazının ana fikrinde bir davet var![/font][/size]

[color=#3333ff][size=small]" Bedava peynir sadece fare kapanında vardır." - Rus Atasözü[/size][/color]
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Overlokçu mu Satranç Eğitmeni mi? Başkan mı? - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 25-03-2016, 15:12

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi