Satranç Akademisi Adım 2
Satranç Akademisi Adım 2 Hareketlilik 2 dersinde karşıma bir soru geldi. Soruyu tam olarak da anlayamadım o nedenle cevabını da bulamıyorum.
Resimde şu anda aktif olmayan taşlar hangileridir? Koordinat vererek yardımcı olabilir misiniz?

Ara
a1-c1-a8-b8-g2 aktif değil
Ara
Thumbs Up 
Arkadaşlar satranç akademisi adım 2 ders 4 de takıldım . Şu sorunun cevabı ne yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

Ek Dosyalar
.pdf   Adım 2 ders 4 cevabı ne.pdf (Dosya Boyutu: 190.32 KB / İndirme Sayısı: 20)
Ara
At kırmızı , şah sarı çerçeveye alınca yeteli değil diyor. Aslında önce fil tehdidi yapılır kaçarsa mat var ama her hamleyi dendim. Tüm taşları sırası ile çerçeve içerisine aldım olmadı. Soruda eksiklik mi var acaba
Ara
At kırmızı , şah sarı çerçeveye alınca yeteli değil diyor. Aslında önce fil tehdidi yapılır kaçarsa mat var ama her hamleyi dendim. Tüm taşları sırası ile çerçeve içerisine aldım olmadı. Soruda eksiklik mi var acaba
[/quote]
Ara
arkadaşım adım 2 ders 4 de bende takıldım bi türlü geçemiyorum yardımcı olurmusun
Ara
Arkadaşlar yaptık sonunda. Siyah fil kırmızı d8 karesi sarı.soru yanlış.sarı kareye konulacak.taş üzerine değil
Ara
arkadaşlar kısa notasyonda g1 ve g8 de kaleler vardoğru kaleyi yaz diyor her yolu denedim kabul etmiyor . yapan varsa yardımcı olabilirmi? ADIM 2 DERS 12 KISA NOTASYON KALEYİ NOT ET.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi