Dünya takımlar şampiyonası
Önemli bir başlık açıldığına göre, başlığı açanın altını doldurmasını bekliyoruz.
Yoksa önemli olması gereken bu başlık önemsiz addedilen başka bir konuya yem olarak mı, destek olması için mi açıldı ? Dolaylı yollara gerek yok. Herkes her yerde yazı yazıp yorum yapabilir.
Eğer amaç gerçekten önemli olan bu başlığı açıklamaksa buyurunuz açıklayınız.

Yardımcı olmak için bir tüyo daha vereyim. Oyuncularımızdan Vahap Şanal Mısırlı bir oyuncudan sonra ratingini en fazla yükselten ikinci oyuncu olmuş. Böylesine bir turnuvada +15 rating oldukça yüksek, güzel ve gelişmeyi isteyen, hedefleyen bir kazançtır.

Tüyo dediğime bakmayın. İnternete girip 3-5 tuşa basmakla karşıma çıkan bilgilerdir. Başlığı açandan da bekleriz bu gibi bilgileri.

Ama lütfen, başlığı açan konuları birbirine karıştırmadan açıklama ve yorum yapsın, bilgileri versin.
Bak ben A milli takımımızla kadın milli takımımızı birbirine karıştırıyor muyum ? Turnuvada ‘open section’ da takımı olan ülkelerden 7 sinin ‘women’s section’ da da takımları yarışmış. Kadın başkanın olduğu bir yerde ben bizim kadın takımımızın neden ‘women’s section’ da yer almadığıyla ilgili bir şey yazıyor muyum ?

Her şeye rağmen, başlığı açan eğer ;“Ben söyleyeceğimi söyledim. Erkek milli takımımızın başarısını yazdım. Başka söyleyeceğim yoktur.” diyorsa, bu platformda milli takımımızın başarısını dile getirebilen ender kişilerden olduğundan gerçek anlamda kendisine saygı duyarım.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Dünya takımlar şampiyonası - Yazar: nurkuti - 22-06-2017, 11:09
RE: Dünya takımlar şampiyonası - Yazar: nurkuti - 22-06-2017, 11:33
RE: Dünya takımlar şampiyonası - Yazar: Feti - 22-06-2017, 11:52
RE: Dünya takımlar şampiyonası - Yazar: Feti - 22-06-2017, 22:25
RE: Dünya takımlar şampiyonası - Yazar: Feti - 28-06-2017, 22:31
RE: Dünya takımlar şampiyonası - Yazar: Feti - 28-06-2017, 23:16
RE: Dünya takımlar şampiyonası - Yazar: Feti - 30-06-2017, 09:10
RE: Dünya takımlar şampiyonası - Yazar: Feti - 30-06-2017, 17:29

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi