EN TEPE...
Wink 
[size=large][font=Tahoma]Sn. HABERAL'I kast ediyorsunuz.[/font][/size]

[size=large][font=Tahoma]Evet açılış ve ödül törenlerinde ben de vardım. Hatta açılışta 11 saat yoldan gelmeme ve uykusuz olmama rağmen törende olmayı seçtim. Gidip uyuyabilirdim. Nitekim bedelini de saçma bir oyunla 11-12 yaşında bir çocuğumuza maç kaybederek ödedim. Ama sorun bu değil.[/font][/size]
[size=large][font=Tahoma]Açılış ve ödül törenlerine katılmalısınız. Çünkü o da turnuvaya dahildir.
[/font][/size]
[size=large][font=Tahoma]700 kişinin tam 70 dakika bekletilmesi konusuna gelince...[/font][/size]
[size=large][font=Tahoma]Sanki ayrı bir odada oturup keyif yaparcasına gibi yazmışsınız.[/font][/size]
[size=large][font=Tahoma]Adam aynı gün ŞİRAZ dan İstanbul'a geliyor. Baba-oğul arasında bir böbrek nakli yapıyor. Uçakla Ankara'ya oradan da törene katılıyor.
[/font][/size]

[size=large][font=Tahoma]Buna ancak saygı duyulur. Saygıdan yoksun tarzda eleştiri konusu yapılmaz!

Siz bu turnuvayı onunla birlikte yaratmışsınız. Organizatör olarak onu beklemez misiniz?[/font][/size]
[size=large][font=Tahoma]Ülkemizde ne yazık ki durum böyledir. Bu bize özgü bir durumdur.
 HİÇ TASVİP ETMİYORUM ama gerçek budur. Başbakanların Cumhurbaşkanlarının ve diğer bürokratların anlayışı ve model olmuş davranışı budur.
[/font][/size]
[size=large][font=Tahoma]İnsanlara saygı duymak kolay değildir. İnsan onu hak eder ve bedelini öder. Saygı ve sempati böyle kazanılır. HABERAL'IN ne bedeller ödediğini anlatmama gerek yok.

Neden onu tüccar olduğunu düşündünüz? Bunu bir turnuva ile mi anladınız?[/font][/size]
[size=large][font=Tahoma]Tespitleriniz yere sağlam basmıyor!
[/font][/size]
[size=large][font=Tahoma]Çanta içinde hediyeler bulurken de aynı tüccarlığı yaptığını mı düşünüyorsunuz? Ya da su-çay ikramını bedava yapması onun iyi bir tüccar olduğunu mu gösterir?

Bakın,[/font][/size]
[size=large][font=Tahoma]Neden bir bardak su bulamadığınızı düşünüyorum hala...
[/font][/size]
[size=large][font=Tahoma]Servislerden faydalanan onca sporcu gördüm. Hemen hemen hepsi de doğru yerden binmiş. [/font][/size][size=large][font=Tahoma]Sonradan değişiklik yapılmış ve ilan edilmiş. Buna yemekhanede duyuru yaparlarken tanık oldum.

Bu arada,[/font][/size]
[size=large][font=Tahoma]Başkent üniversitesini çay, su ve servislerine göre değerlendirip olumsuz yargılamanızı anlamaya çalışıyorum hala...[/font][/size]
[size=large][font=Tahoma] [/font][/size]
[size=large][font=Tahoma]Nilüfer'in emeklerine üzülmeyin. Bu onun hayatıdır!
Yapmazsa  üzülelim. Nilüfer'in yaptığı, ortaya çıkardığı, hiç yoktan var ettiği her ürün her türlü takdirin üstündedir. Valla Çubuk'a da katılacağım.

Önüme bir hediye paketi ya da turşu fıçısı koymasalar da... Cool [/font][/size]
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
EN TEPE... - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 01-07-2017, 18:56
RE: EN TEPE... - Yazar: Perceval - 17-07-2017, 08:01
RE: EN TEPE... - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 17-07-2017, 12:54
RE: EN TEPE... - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 17-07-2017, 13:21
RE: EN TEPE... - Yazar: Perceval - 17-07-2017, 14:53
RE: EN TEPE... - Yazar: Ateş Ülker - 17-07-2017, 15:31
RE: EN TEPE... - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 17-07-2017, 16:29
RE: EN TEPE... - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 17-07-2017, 16:33
RE: EN TEPE... - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 17-07-2017, 16:40