Disiplin Kurulu, buyurun sahaya !
Yazı yazanların sayısının az olması çok önemli bir sorundur.Yazı yazanların sayısı artarsa, yazmaya tereddüt edenlerin sayısı da azalmaya başlar.Mutlaka yazılanları en az 70-80 kişi okuyor.Ama yazı yazanların sayısını onlarla,yüzlerle ifade etmek mümkün değildir.Ancak 3-5 kişi yazıyor.İçinizden yazmak geliyorsa tereddüt etmeyiniz!Bildiğiniz doğruları kimseden çekinmeden yazınız!Burada yazı yazmanın zorluklarını çok iyi biliyorum.Yerli dinamikleri de çok iyi tanıyorum.Yazanların sayısının artması bizi yazmaya teşvik eder.Yalnız olmadığımızı gösterir.
Yazarların gerçek isim kullanması konusunu evvelce çok tartıştık.Hakaret etmedikçe isteyen kod ismini, isteyen gerçek ismini kullanabilir.Eğer hakaret başlamışsa forum yönetimi ismini gizleyen kimselerin hakaret etmesine izin veremez!
Ben yazışmaların ağız dalaşı düzeyine gelmemesi için özen gösteriyorum.Yazılarımda "kişilere hakaret,ağız dalaşı,insanları hor görme,konuyu mecrasından çıkarıp ait olmadığı başka bir yola sokmaya çalışma"gibi yöntemleri bulmanız çok zordur.Merak eden geriye doğru araştırma yapabilir.
Ateş Ülker
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi