İstanbulda buluşup satranç oynamak isteyenler...
Selamlar. Ben Cihan Güleş. İTÜ mezunuyum. Kuvvetli amatör sayılacak seviyede bir satranççıyım. 1700-1800 civarında ELO sahibiyim.
Uzun süredir her hangi bir satranç kulübüne ya da derneğine gitmiyorum. Turnuvalara da eskisi kadar sık katılamıyorum. Satranç camiasından bir hayli uzak kaldım.
İnternette oynadığım oyunlar tahta başında oynadıklarım kadar keyif vermiyor. Hile yapanlar da cabası.
Ben Şişli'de oturuyorum. İstanbulda yaşayıp kaliteli bir ortamda satranç oynamak isteyenler varsa görüşmeyi çok isterim. Dışarıda buluşup, sakin bir cafe bulup, satranç takımı ve saat getirmek suretiyle. İstersek parti yaparız, istersek analiz yaparız, o an canımız ne isterse.
Bu konuda bir whatsapp grubu da kurabiliriz. İsteyenler katılır. Değişik tekliflere açığım.
Özelden mesaj atmanız durumunda telefon numarası verebilirim.
Ara
ISD'yi biliyor musunuz?
Ara
(16-08-2018, 06:02)haliltaş Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ISD'yi biliyor musunuz?

Merhaba; evet biliyorum. Ancak açtığım başlık satranç dernekleriyle ilgili değil Halil bey.
Ara
(16-08-2018, 10:32)CihanGüleş Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-08-2018, 06:02)haliltaş Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ISD'yi biliyor musunuz?

Merhaba; evet biliyorum. Ancak açtığım başlık satranç dernekleriyle ilgili değil Halil bey.

benim grubum var facebookta açık hava satranç grubu diye mesela starbucksta şişlide ki etkinliklerimiz oluyor bazen
savaşı zenginler çıkartır fakirler ölür.
Ara
Hala ilgileniyorsanız ulaşmak isterim.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi