ANTALYA DA GM'DEN YAZ KURSU
Herkese merhaba;
Yazın Kulüpler Şampiyonasından sonra Antalya da Uluslararası bir usta GM den ders almak isteyen kaç kişi olabilir diye sormak istiyorum.Satrancı geliştirmek adına 4 haftalık üst düzey sıkı bir kurs.
Bu kursa katılmak isteyenlerin belli bir seviyeyi aşmış satranççılardan oluşmasını istiyoruz.
Talep gelmesi durumunda değerlendirme yapılacaktır.Kulüplerimiz tarafından uygun görülürse tüm kulüp sporcularına açık olmasını istiyorum.
Neticede Antalya Satrancına hizmet etmek istiyoruz.

Hasan Fehmi ARAT
Ramazan_Savas_SK
zamanı ve maaliyeti uygun olursa ben katılmayı çok isterim
Ara
Onur merhaba;
Maliyet konusu barazda katılımcı arkadaşların sayısı ile ilgili.40 ile 50 kişi gibi bir sayıyı bulabilirsek düşük maliyetli olur gibi geliyor.Temmuz sonu veya Ağustos ayı için olabilecek.

Hasan Fehmi ARAT
Ramazan_Savas_SK
Katılmak isterim ancak bildiğim kadarıyla Fikret Sideifzade'nin de kursu var..Bu yüzden kesin bir şey söylemek olanaksız..Ancak bu GM Sarhan Guliev ise işler değişir galiba:) Bir de gruplarda seviye farkı gözetilecek herhalde değil mi?
Ara
Sevgilİbrahim;
Tabiki seviye grupları olacak.Sarhan Guliyev'in programı uymaz ise Fikret Sideifzade den bizde istifade etmek isteriz.Önümüzdeki günlerde Sn.Guliev'in programı belli olacak o zaman sizlerle bunu zaten paylaşacağız.
Aslında Sn.Fikret veya Sn.Guliev'in açacağı kursa katılabilecek sayıyı tesbit edersek iyi olacak...Şu ana kadar
1-Onur Alacaba
2-İbrahim Ethem Ay
3-Umut Barış Arat
4-Ufuk Sezen Arat
5-Melih Yurtseven
6-Umut Utku Tahan
Ramazan_Savas_SK
Çallıspor'dan da
1.Cem TURAN
2.Fazlı İlke YILDIRIM
3.Fırat Çağlar AKBULUT
4.Kerem Çalışkan

ve adını anımsayamadığım diğer isimler de muhtemel katılımcılar olacaklardır..Aslında tam sayı tespiti ve derslerin organizasyonu açısından tam yetkili isim İlyas ÜMİT Hoca'mızdır..Ve eğer onunla irtibat kurabilirseniz sanırım daha kesin rakamlar ve daha verimli sonuçlar elde edilecektir
Öneriniz için tekrar teşekkürler...Bunlar güzel şehrimizde satrancın gelişmesi için çok önemli adımlar..
Ara
Değerli satrançseverler, tartışılan konu bizce zaten şekillenmiş durumdadır. Sn Sideifzadenin programı belli olmuştur. Ancak Sn Guliev de gelecek olursa ona da katılmayı gönülden isteriz. Sideifzade için zaten Abidin Beyle görüştük. Lig dönüşü Sideifzade Antalya da olacak. Ancak yükselme gurubu maçları olduğu için sanırım bazı katılımlar mümkün olamayacak.4 Temmuz 25 Temmuz arası çalışmalar yapılacak. İsteyen Antalyalı sporcularımız katılabilirler. Daha önce de böyle olmuştur herkese açıktır. Ayrıca her gün saat 5 ten sonra mini turnuvalar ya da bazılarının önerisi gibi haftalık genel bir turnuva olabilir. Ayrıca bu konu şekillenecektir. Asıl amaç çalışmaların verimli olmasıdır.
İlyas Ümit
Çallıspor-ANTALYA
Ara
Ümit Bey,

Kurs şartlarını ve ücretini bana özel mesaj olarak atabilirmisiniz?

Şartlar uygunsa katılmak isterim.
Ara
IM Fikret SİDEİFZADE'nin dersleri Çallıspor'da başlıyor.Nerede Antalyalı satranççılar herkese duyurulur!!
Ara
ibrahimethemAy Nickli Kullanıcıdan Alıntı:IM Fikret SİDEİFZADE'nin dersleri Çallıspor'da başlıyor.Nerede Antalyalı satranççılar herkese duyurulur!!

Selam Ethem,

Dersler hangi gün ve saatlerde?
ve benim gibilere ders ücreti ne kadar?

öperim, sevgiler,

yü,
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Azizim, en yetkili isim bu işte İlyas Ümit Hoca'mızdır..Kendisine ulaşırsan istediğin cevapları alacaksın diye tahmin ediyorum..Sen Antalya satrancının yükselen değeri olarak bu derslere de katılınca çok feci patlamalar yapabilirsin diye tahmin ediyorum..

Ve yine herkese şarkılı türkülü mağlubiyetler ve el sıkışmadan kabul edilen beraberlikler teklif ediyorum..Hörmetler..
Ara
sağolasın. İlyas beye ulaşmaya çalışırım.

yü,
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi