BEYHUDE
BEYHUDE

SGD Başkanı çıkıp şöyle bir başlıkla bana hitaben yazmış:
"Beyhude bir forum sitesinde çıkmış yine ortalığa...Yeniden görevlendirilmiş belli ki ??
Beni de "Aksi adam" nikli yazıcı sanmış 

Yazının sonunda da gülen adam. Gözlerinden yaşlar akarcasına...
Yazıyı aynen yazdım.
Doğrusuyla yanlışıyla...

...

Şimdi,
Hangi bilgisizliğine vereyim bilemedim.
Düşüncelerini kuralsız anlatma biçimine mi?
Kast etmek isteği şeyi bir türlü ortaya koyamama becerisine mi?
Okuduğunu anlama düzeyine mi?
Beni kandırabileceği üyelerinden sanmasına mı?
Kendi kendine gözünden yaşlar gelircesine gülmesine mi?

Bir kere nasıl böyle bir kanıya varmış ?
Kendisini neden ÖSF da yazan AksiAdam sanayım ki?

Beyhude dediği bendeniz oluyorum. Beyhudenin anlamı boş yere, gereksiz şeklinde. Ama SGD başkanı öylesine kendisini boş işlere kaptırmış ki benimle aylardır uğraşmaktan kendisini alamıyor. Zamanında göklere çıkardığı Mojo Jojo'nun yazılarına sayfasından paylaşarak sütun açıyor ama suç üstü yakalanınca da yerin dibine gömmeye çalışıyor, konu üzerine konu değiştirerek deve kuşu pozisyonuna yatıyor.

On binlerce üyesi olan 'koskoca' bir dernek başkanı için gerçekten de, ÇOK BEYHUDE HAREKETLER BUNLAR!

Ayrıca,
Yazımına göre "Beyhude bir forum sitesinde.." derken, ÖSF da beyhude anlamında nitelenebiliyor. Burada yazma kursu devreye girer ve insanlara neyi kast ettiği nasıl yazılır orada usta öğreticiler tarafından öğretilir.

Ya şu?
"...Yeniden görevlendirilmiş belli ki ??"
Burada çift soru var. Gerçekten gülmelik değil, kopmalık (Sabri KOÇAK bunu görmesin).

Ayrıca neden böyle bir görevi kim vermiş?
 Nereden belli ki?
 Ortaya koy ve ispatlasana.
 Bak ispatlarsan üyelerinin kaybolan güvenini kazanırsın belki. Ama dedim ya:" Güven ruh gibidir.Terk ettiği bedene asla geri dönmez!"
...

Yazının en zengin anlamlı bölümüne geldi sıra.
"...Beni de "Aksi adam" nikli yazıcı sanmış "
Aksi adam herhalde bir bilgisayar yazıcı markası...
Gerçi Aksi adamı da yanlış yazmış ya.

Nikli yazıcı ne demek?
Markası mı nik? Yoksa modeli mi?
Belki de yazıcıya nik takınca daha çabuk yazıyor.
Olamaz mı?

Yoksa nick mi demek istiyor?
Yazıcı dan kasıt ne?
ANY mı yoksa ?
Eyvah!
Eğer öyleyse yandık.
(Gudubet yaptı yapacağını.Geçen sene de merdivenden itip kırmıştı Rıza'nın bacağını.-Y.H.)

Yazıcıdan kasıt, üye mi?
Bak bu olabilir.
Bir anlasak...

...

'AksiAdam' da boş durur mu? Aynı algıyla bana "beni yanlış yerde arıyorsun" diye yazmış.

Al birini vur ötekine...
Yahu gerçekten de bir özür. Okuma yazma ve okuduğunu anlama kursları açık ve kayıtlar devam etmekte...
Bari bunu ortaya koyalım.
...

Vermişim işte cevabını...
Demişim ki:
"Ben bu forumda kişilerin fikirleriyle tartışırım, bedenleriyle değil. Onun için seni doğru yerde, 'o dernek zihniyetinle' sobeledim.  Bedenin de fikrin de sana ait. Benim seni bu anlamda bulmama gerek yok ve boşuna telefon bekleme!"
O dernek saboteci bir anlayışa sahip.
Zaman zaman SGB derken SABOTECİ GAMMAZLAMA BİRLİKLERİ derim.
Sen de SABOTECİ zihniyetle yazarsın ya.
Sebebi de budur.
Bunu anlamamak ayıp değil.

...

" İmlan kendi sayfandaki yazılarda da yanlış. Düzelt ve kendini geliştir. Üyelerinden de tepki var bak."

SGD Başkanı kendi sayfasındaki yazım ve ifade güçlüğüne sahip yazılarını hatırlayınca hemen olayı üstlenmiş ve bilgisizliğini döşemiş.
 AksiAdam ile SGD Başkanı aynı zihniyette ve saboteci anlayışla ve aynı yazım hatalarıyla yazmaktalar. Neredeyse ruh ikizi...

Bir dernek başkanı ciddi işler ile uğraşır ve ortaya ürün koyar. Siz illegal işler ile uğraşıp ürün dosyanızı insanların dedikodularına dayarsanız elbette Mojo Jojo ya da malzeme olursunuz, GM ATALIK'A da...
Bana yeterince malzeme veriyorsunuz kendimi geçtim.

Bakalım daha neler göreceğiz?
- MATRANÇ -
Ara
On binlerce üyesi olan bu dernek sürekli her nedense bir yerlere sataşıp duruyor.
İnsanlarla  alay edip biricik  kurumumuzun uygulamalarıyla uğraşıyor.
Kanıt sunamıyor!

Ama uygulamaları da bire bir kopya edip otel oda pazarlamacılığına soyunuyor.
 Müşteri ayarlıyor.
 Sayfasından antrenör istihdamı yapıyor.
Bunların reklamını yapıyor.
Öz geçmiş topluyor, sahte üyeliklerden on binlerce üyeye ulaşmak hayaliyle kendi içindeki 15-16 kişiyle pazarlama şirketi gibi..

GERÇEKTEN DE BEYHUDE İŞLER BUNLAR.
- MATRANÇ -
Ara
DERNEKLERİN VAKIFLARDAN FARKI KAZANÇ PAYLAŞIMI VE KAR AMACI GÜTMEMESİDİR.

Derneği illegal kullandıklarını saklayamamış olacaklar ki vakıflaşmaya karar vermişler.
Bunu da sayemde yapacaklarmış.
Bir gülme tuttu ki…

Bari bunu söyleme, değil mi?

Az daha başkanlık teklif edecekler bana.
İllegal işlerle uğraşan bir sürü yöneticiniz varken neden ben?
- MATRANÇ -
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi