YİNE ÇAMUR YİNE İFTİRA II ( VİZYONDA )
Mojo Jojo ve GM Suat ATALIK bu ülkede belli bir şahsiyeti temsil ederler. İster kendi isimleriyle isterse de senin gibi rumuzla yazarlar. Kendi tercihleridir. Ben ona karışamam!
Ama sonuna kadar da eleştiririm. Doğru ve kanıtlarıyla ortada duran hiç bir suçlamayı savunmadım. Varsa bunun aksini ortaya koymalısın.
Yukarıdaki yazıya gelince, elbette benim yazım ve fikirlerimdir, neden inkar edeyim?
Ancak ayıramadığın şey şudur: Doğru fikirlere her zaman şapka çıkarırım. Eleştirdiğim insanların yazılarına yaptığım eleştiri kadar yeri ve zamanı gelince takdir ve destek yazılarımı da yazarım. Açıktan da özel mesajla da...
Bunu muhataplarından da öğrenebilirsin, bu forumdan da...
Bunu kanıtlarıyla sana açıklardım. Ancak bunu hak etmediğini düşünüyorum. Artık bu sayfalarda nasıl ki benim geçmiş yazılarımı taramaya başlamışsan, söylediğim nitelikteki yazılarımı da bulabilirsin. Bu yeteneğe sahip olduğun belli.
Ben söylediklerimin yanlışlığı ortaya çıkarsa önce itham ettiğim kişiden ve mutlaka toplumdan da özür yazımı da yazarım. Ama başkaları gibi birisini yanlışlıkla gammazladığımı sanıp da skandal ortaya çıktığında da pılımı pırtımı toplayıp ortalardan sıvışmam. Beni kendinle ya da başka bir arkadaşınla karıştırma!
Yazıların gammazlama kokuyor. Ama kokusu da üstünde sinmiş duruyor. Benim bu topluma veremeyeceğim hiç bir hesabım yoktur.
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: YİNE ÇAMUR YİNE İFTİRA II ( VİZYONDA ) - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 07-03-2019, 08:47

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi