Satranç İle Büyüyorum
12 senelik gergin ortamın ardından 4 senelik huzur ortamından camiamızın ne kadar memnun olduğunu ve bu memnuniyetin seçimlere yansıyacağını herkes biliyor. Gülkız hanıma hassas fetö konusunda iftira atarak devlet ile karşı karşıya getirip aday olamamasının sağlanması isteniyor olabilir mi? 12 senede büyük ustasından öğrencisine birçok satranççıyla hasım olanların son çırpınışları olduğunu bu seçimden sonra satranç ailesinde şuan olduklarından daha da dibe vuracaklarını tahmin ediyorum.

Bu iftirayı atan başkan adayı olarak Gülkız hanımın karşısına çıksaya. Zamanında mevcut başkan olmasının verdiği avantajla kazandığı gibi yine kazanabilir mi seçimi? %25 oy alamaz.
Ara
Sayın Başkansever

Yalakalık yapmak için burada olduğunuz belli oldu.

Her konuya işaret atarak, forumu kirleteceğiniz oldukça açık olarak görülüyor.
Ara
Sayın Başkansevmez-Eskibaşkansever

Yalakalığım karşısında başkan bu sabah işbankasına gidip satrancseverin hesabına para yatırın demiş. İsim soyisim ve iban numarası istenince bilmiyorum demiş. Bu sefer seçim listesinde yönetim kuruluna başkanvekili olarak satrançseveri yazın demiş, o şekilde yazılmaz adı soyadı lazım diyince bilmiyorum demiş. Allah aşkına yalakalığın bir çıkar için yapılacağını bilmiyor musunuz? Yalakalık yapacak kişi bırakın ismini gizlemeyi açık açık yazarki ödülünü alabilsin. Bu sebeple başkansevmezliğinizin yada eski başkanseverliğinizin mantığınızın önüne geçmesine izin vermeyin.

Her konuya yazma niyetim yok. Sadece koltuk sevdası uğruna insanlara fetö iftirası atılan ya da görevden almaya yetkili olmadığı bir il temsilcisinin niye hala göreve devam ettiği federasyona sorulan mantıktan uzak haksız eleştiri ve iftiraların olduğu konularda yazıyorum sadece.
Ara
Daha başka konularda da yazarsanız sizin adınız gibi satrançsever olacağınızı düşünürüz. Yalnızca bu konu ile yazmak camiamızın diğer konularına değinmemek olmaz! 

Ayrıca yalnızca bu forumu okuyanlar olarak bizler sizin kimliğinizi bilmiyoruz ?! Bilmek zorunda da değiliz, orası sizin tercihinizdir.. 

Yalnızca neden bu konuya yazıyorsunuz ki?

Yönetimleri, illeri, kişileri geçelim.. Genel sorunlarımıza da değinseniz ?
[font=Trebuchet MS]ZESDER Balıkesir Zekâ ve Zihin Sporları Kulübü[/font]
-http://www.satranclabuyuyorum.org/hakkimizda/

Dernek yönetiminden TSF ekibi şutlanmış.
Yeni üyeler arasında BAKAN bile var!
Ara

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi