Bu kervanın kulu kölesi olmak
ANY ve MEB yorumlarına cevap yazacaktım ama bir de gördüm ki, gruptan beni hemen çıkarmışlar. Grup yöneticilerinin bu noktada antidemokratik tutumları bana özür dile diye talimat verenin talimatını o an anlamsız ve geçersiz kılmış.

ANY ve MEB’lerin cevabımı öğrenmek isteyeceklerini tahmin ediyordum. Ama onlar da grup yöneticilerinin gadrine uğramışlar.

Grup yöneticileri ANY ve MEB’i grupta tutup da sadece beni çıkardılar ise demokratik davranmamışlar demektir. Benim mantık zinciri içinde yazdıklarımı mantıksız bulup kendi kendilerine soru soru sorup ANY ve MEB’in yazdıklarını doğru kabul edip sporcuları koruma içgüdüsüyle hareket edip gereğini yapmışlar.

Ne diyeyim bundan sonra ? Kendiniz çalın kendiniz oynayın. Sadece şunu söyleyeyim ve diğer yoruma geçeyim : Grup yöneticisi beni gruptan çıkartmakla sanırım kendisi de bazılarının düşüncelerinin kulu kölesi olmuş. Yok, ben kul köle değilim, kendi inisiyatifimle seni gruptan çıkarttım demekteyse, buradan söylesin. O zaman ben de “özür dilerim, yanlış değerlendirmişim, sen ne kulsun ve ne de düşüncelerin kölesisin” diyeyim.

Devam edecek
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Bu kervanın kulu kölesi olmak - Yazar: Feti - 15-09-2019, 17:27
RE: Bu kervanın kulu kölesi olmak - Yazar: Feti - 15-09-2019, 18:14
RE: Bu kervanın kulu kölesi olmak - Yazar: Feti - 15-09-2019, 19:50
RE: Bu kervanın kulu kölesi olmak - Yazar: Feti - 15-09-2019, 20:59
RE: Bu kervanın kulu kölesi olmak - Yazar: Feti - 16-09-2019, 08:16
RE: Bu kervanın kulu kölesi olmak - Yazar: Feti - 16-09-2019, 08:18
RE: Bu kervanın kulu kölesi olmak - Yazar: Feti - 22-09-2019, 13:07

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi