Ücretsiz Kitap: Satranca İlk Adım
Satrançsever dergisindeki makalelerinden, Emanuel Lasker ve 4 Taş kitaplarından tanıdığımız, değerli yazarlardan Görkem Sivri, evlerimizde çokça vakit geçirdiğimiz bu zor günlerde satranca merak duyanlar için harika bir çalışmasını paylaşıyor: Satranca İlk Adım - Kendi kendine satranç öğrenme kılavuzu.

Ücretsiz olarak sunulan, 128 sayfalık bu kapsamlı eser kaynak belirtilmek kaydıyla özgürce paylaşılabilir ancak yazarın yazılı izni alınmadan değiştirilemez ve ticari amaçla kullanılamaz. (© Görkem Sivri)

Bugüne kadar ülkemizde satranç yazınının gelişmesine yönelik yaptığı çalışmalardan dolayı Analiz Satranç olarak Sevgili Görkem Sivri’ye çok teşekkür ediyoruz.

Satranca İlk Adım kitabını indirmek için websitemizi ziyaret edebilirsiniz (analizsatranc.com)

Yazar Hakkında:
Görkem Sivri yirmi yıldan uzun süredir oyuncu, antrenör ve yazar olarak satrancın içinde yer almaktadır. Daha önce Satrançsever dergisinde yazarlık yapmış olmanın yanı sıra, dilimize iki satranç kitabı çevirmiştir (Satrancı Hamle Hamle Anlamak, İspanyol Sırlarım). Önceki kitapları Emanuel Lasker ve 4 Taş Analiz Yayıncılık tarafından basılmıştır. Zamanının çoğunu İstanbul ve İzmir’de geçirmektedir.

Yazarla iletişime geçebilmek için: [email protected]

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi