Dokunulan Taşa Oynamama :))
Centilmenlik naraları atmak sözünü gün boyu sesli-sessiz mırıldanıp durdum...
Sonra şöyle bir kanıya vardım:
Ben bu sözü kaba bulmuyorum Hüseyin Bey..
Bu sözü söyleyen birisinin artık centilmen olmadığını söylemek, bu davranışın centilmenliğe sığmadığını söylemek bence ağır olur.
Bir de eleştirirken edebi olmamak gibi bir önerisi var Hüseyin Aktaş'ın...Konuların anlaşılırlığı açısından yalın olmak gerekliymiş..Ben her yazımda edebi olma kaygısı mı güdüyorum sizce?Yazımı yazdıktan sonra ''amanın bu yazı az edebi oldu, bu yazının şurası çok edebi oldu'' mu diyorum?Ya da sayın Aktaş, siz yazıları okurken bu şekilde mi okuyorsunuz, böyle mi yazıyorsunuz?
Ben sadece yazıyorum..İşte bazen edebi diyorsunuz, bazen kaba buluyorsunuz.
Gelelim kendini kıdemli görme hususuna..
İşte bu sözcükleri sizden duymak beni incitti..
Siz kendinizi hayat konusunda kıdemli gören yazılar yazıyorsunuz..Hem sizin yazılarınızı kime okutsak aynı şeyi söyleyecektir.Kıdem tüccarı!
Biz, sizin bu tecrübelerinizden faydalanalım, insanlıktan-haktan-hukuktan konuşuyorsunuz madem, biz de dinleyelim bir şeyler öğrenelim diyoruz; siz kalkıyorsunuz foruma kavga etmeye, insanları teşhir etmeye gelen birisinin yazısını kınadığım zaman beni 'kıdemli oluşumla hava atmak'la suçluyorsunuz.
Sayın Aktaş,
Kıdem size yakışıyor..Sökün rütbelerimi..Bir daha yazı yazmayayım, eski yazılarım silinsin..
Ben biraz ukalayım, bazen fazla övünürüm ama neyle övünmeyeceğimi de iyi bilirim..Forumda üç beş aydır yazı yazmayla övünecek bir zekam yok, bunda kuşku duyma sebebinizi kendi içinizde arayın..

Saygılarımı biriktirmenizi tavsiye ederim Hüseyin Abi..
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Dokunulan Taşa Oynamama :)) - Yazar: Kataran - 07-07-2008, 22:58
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 07-07-2008, 23:18
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 08-07-2008, 11:11
... - Yazar: ibrahimethemAy - 08-07-2008, 13:19
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Harun Taner - 08-07-2008, 14:35
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 08-07-2008, 16:18
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: sena nur kaya - 09-07-2008, 00:09
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Kataran - 13-07-2008, 15:10
.... - Yazar: ibrahimethemAy - 14-07-2008, 22:03
ulüp - Yazar: yasinrifatsarp - 14-07-2008, 22:37