Forumda Günlük Tutan Biri Gibiyim, Bu Yazı Buna İşarettir!!
Konu çok açık ve net!
Yanlış anlamalar ve iftiralar..

Hayatınızda hiç iftiraya mağruz kaldınız mı diye başlanır aslında, bense bir değişiklik yapıp hayatınızda hiç iftira attınız mı diye soracağım.Çünkü iftira birine atılıyorsa biri veya birileri de atıyor elbet bunu, değil mi?

Yani ben iftiraya mağruz kaldığını iddia eden masum kişiliklerden ziyade iftira atan alçakları merak ediyorum.Elbette buraya ben şu tarihte şuna iftira attım vb lafları yazmanızı beklemiyorum ey iftiracılar!

Kendi kendinize düşünün sadece biraz..Eğer biraz vicdanınız varsa sizi rahatsız etsin, aklınızı kurcalasın ve mümkünse rahat uyumak nasip olmasın size.

Çok mu üstünüze geliyorum?Bu kadarını hak etmiyor musunuz?
Haklısınız..Özür dilerim..Ne de olsa bana bir zararınız dokunmadı değil mi?Yani biraz daha hakaretin dozajını artırsam belki bana bile iftira atarsınız siz.

Neyse kafayı sıyırmaktan vazgeçiyorum şu anda.Vazgeçmek de iyidir bazen demiştim.(bknz. üstteki yazı)

Bir de yanlış anlamalar var..Onlar çok daha masum..Tabii Yeşilçam filmlerinde sık gördüğümüz tam tecavüz esnasında esas oğlanın içeri girip 'bana bunu nasıl yaparsın Nalaaan' dediği sahneler hariç.O tür esas oğlanlara herkes içinden küfür etsin hemen!(Sanatçılar alınmasın rol icabı sövüyoruz!!)
Bir tecavüzü nasıl olur da normal bir ilişkiyle karıştırırsın geri zekalı!Bu konu hakkında aslında çok yazarım da şimdi milletin edebini adabını bozmayayım; zaten forumdan atılma tehlikesiyle de karşı karşıya kalmayı gereksiz bir heyecan olarak görüyorum artık!

Nerede kalmıştık?Yanlış anlamalarda..
Başınıza gelen yanlış anlamaları düşünün demiyorum.O kadar vicdansız değilim.Eminim pek çoktur.Ya da siz otsunuzdur.Hiç kusura bakmayın.Başına hiç yanlış anlaşılma gelmeyen adama adam mı derim ben?Ne derim?Sonra derim, yüz yüze..Öğretirim çocuklara onlar da der.O yüzden burada demiyorum bir şey!

Bu yazıdan sıkıldım.
Devam etmek istemiyorum.
Okumayın bu yazıyı sakın.Okuduysanız da yanlış anlamayın bari!

İyi geceler.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 12-08-2008, 23:06

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi