Camiamıza hayırlı olsun!
Arkadaşlar Ozan Veli Çakır'ın forumdaki yazısını aynen aktarıyorum

Bugün, Türkiye Satranç Federasyonu Başkanlığı için adaylığını açıklayan Sayın GM Suat ATALIK, Sayın Cengiz Özdemir KELEŞ, eski Genel Sekreterimiz Sayın Hakan AKTAÇ ve ben Veli Ozan ÇAKIR yaptığım uzlaşma çağrısı üzerine seçim sürecini değerlendirmek üzere ekiplerden bazı üyelerle beraber toplandık.

Genel değerlendirmede adayların “muhalif olmak”tan başka ortak fikir ve amaçları olduğu görüldü. Seçimi kazanmanın tek hedef olmadığı, sonrasında nasıl bir yönetim olması gerektiği konusu ağırlıklı olarak ele alındı. Hepimizin amacının Başkanlık ünvanına sahip olmaktan ziyade yetkin bir ekip ile birlikte mevcut durumdaki eksik ve yanlışları düzeltmek ve kişi odaklı bir federasyon yerine kurumsal yapıda bir federasyon kurmak olduğu yönünde fikir birliğine varıldı.

İlkesel olarak 3 adayın listelerinin birleştirilmesine ve yönetime geldiğimizde uygulayacağımız projeler için geniş katılımlı ikinci bir toplantı yapılmasına karar verilmiştir. Toplantı sonucu ve başkan adayımız camiamıza açıklanacaktır.

Camiamıza hayırlı uğurlu olsun.

Saygılarımla
Veli Ozan ÇAKIR
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. Genel Müdür Danışmanı
Türkiye Futbol Federasyonu Dış Mali Destek Uzmanı
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi