2008 Seçim
Herkese Merhabalar;
tsf forumundan takip ettiğim kadarı ile seçim dönemi geldi çattı.
Delege listeside yayınlandı ve adaylarda net olmamakla birlikte belli oluyor.

Öncelikle seçimin camiamıza hayırlı olmasını gelecek dönemlerde huzura başarıya ve mutluluğa vesile olmasını temenni ederim.

Lakin, yapılan yazışmalar ve yorumların daha çok kişiye yönelik olması belki sorunların tespiti açısından faydalı olsada çözümü bakımdan pek yarar sağladığını düşünmüyorum.

Şahsım olarak bende Sayın Başkaanımıza çeşitli sorular yönelttim ve önceki dönemlerde bilindiği gibi katı mualifliğimde olmuştur.

Bu bağlamda, mutlaka herkesin safı kendi kriterlerine bağlıdır ancak, söz konusu olan camiamızın refahı ise ki öyle olmalı yapılan yorumların ve izlenen yolun ortak bir nokta belirlenerek yapılması ve paylaşılması daha sağlıklı olacağı kanaatindeyim.

Bu güne kadar geçen dönemde mevcut yönetimin yapmış olduğu iyi işlerde olmuştur kötü yada olumsuz işlerde. Yeri gelmiş bende acımasıza eleştirmişimdir. sanırım en büyük sorun iletişimsizlik. tsf forumundan çıkmadan önce dile getirdiğim gibi bu spora gönül vermiş insanların en büyük sorunu dile getirdikleri problemlere yanıt alamıyor olmaları.
Şimdi Sayın Başkanımız, bugün yarın tüm sorulara hatta sorulmayanlara bile cevap verileceğini belirtmiştir.

Umarım bu açıklama camiamızın bugüne kadar şahsı, yönetimi ve izlediği politikalara yönelik tespit ve eleştirilerine bizim göremediğimiz yada anlayamadığız yönleriyle aydınlatıcı ve önümüzdeki seçim için yol gösterici nitelikte olur.

Son olarak, Hayatta en önemli şeyin mükemmellik değil, mükemmel olmayı hedef yapmanın olduğu görüşündeyim. Temennim, bugüne kadar susan yada yönetim lehine yorum yapan kesimin bugün amma seçim heyecanıyla amma öfke ile yorum yapmamaları, yapıcı somut ve sonucu çözümü getirecek yorum ve önerilerde bulunmalarıdır.

Nasrettin hocanın dediği gibi, önemli olan testinin kırılmaması!!!

Herkese Saygılar, Sevgiler...
Ara
Ömer bey,

Foruma hoşgeldiniz. Katkılarınızın devamını bekleriz.

yü,

PS: Teknolojinin gelişimi devasa boyutlarda.
Şimdiki testileri, 700 santigratta pişirmeleri
gerekli özel kil yerine, kırılmaz plastikten
imal ediyorlar. Smile
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi