Forumlar neden kapalı?
Öncelikle Özgür Satranç Forum sitesi yöneticilerine üyelik için süründürmeyen bir site hazırladıkları için teşekkür ederim."tsf org tr "ve "satrancokulu com" sitesi forumlarına ise çok çaba göstermeme rağmen üye olamadığım gibi daha önce üye olduğum satrancokulu sitesinin iletişim adresine attığım e-mail de cevapsız kaldı.Hiç değilse forumun üyelik linkine olası engellerle ilgili bir açıklama koyabilirlerdi.Ne diyelim bundan sonra fikirlerimizi burada paylaşırız.Nitelik açısından geri kalmayacağına inanıyorum.Saygılar.
Ara
Mehmet Bey ,
Forumumuza hoş geldiniz.
FI-NA İhsan KILIÇ - Siirt
mehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Öncelikle Özgür Satranç Forum sitesi yöneticilerine üyelik için süründürmeyen bir site hazırladıkları için teşekkür ederim."tsf org tr "ve "satrancokulu com" sitesi forumlarına ise çok çaba göstermeme rağmen üye olamadığım gibi daha önce üye olduğum satrancokulu sitesinin iletişim adresine attığım e-mail de cevapsız kaldı.Hiç değilse forumun üyelik linkine olası engellerle ilgili bir açıklama koyabilirlerdi.Ne diyelim bundan sonra fikirlerimizi burada paylaşırız.Nitelik açısından geri kalmayacağına inanıyorum.Saygılar.

Mehmet Bey merhaba,
Satranç Okulu Forumunda şu sıralar malesef teknik bir sorun var.Üye olmak için resim onayı çalışmıyor.Bu teknik sorun nedeniyle kısa bir süreliğine yeni üye alamamamız bizleri de üzmektedir.En kısa sürede sorun hallolur hallolmaz sizi forumumuza bizzat davet edeceğimden kuşkunuz olmasın.
İyi günler...
Ara
Sn Kılıç ,Sn Dinçer

İlginiz için teşekkür ederim.Başarılı çalışmalar ve iyi günler diliyorum.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi