Anket Başlığı: TSF seçimlerini kim kazanacak?
Ali Nihat Yazıcı
58.72%
64 58.72%
Veli Ozan Çakır
41.28%
45 41.28%
Katılımcı sayısı: 109 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

SEÇİM ANKETİ
Değerli Satranç Camiası'na,

24 Eylül 2008 Çarşamba günü başlattığımız anket uygulaması, sabote edilmiştir. Forumların vazgeçilmez kuralı olan bir kişi bir hesap açabilir ilkesi bazı kişilerce kasıtlı olarak delinmeye çalışılmıştır.

Tespit edebildiğimiz sahte üyeliklerin aktivasyonu iptal edilmiştir.

Burada hedefin Özgür Satranç Forum mu, yoksa Satranç Kamuoyu'nu yanıltmak mı olduğuna Satranç Camiası karar verecektir.

Oluşan bu durum sebebiyle önceki anket silinmiş ve SEÇİM ANKETİ yeniden açılmıştır.

Anket süresince üye kayıtları Yönetici Onayı ile gerçekleşecektir. Yeni kayıt olacak üyelerin gerçek isimleri ile kayıt olmalarını rica ediyoruz.

Özgür Satranç Forum Yönetimi
Bence amaçları kendi sitelerinin reklamını yapmak ve anketi sabote ederek Özgür Satranç Forumu yıpratmaktır.

Bunun yanında dikkat ettiyseniz başka sitelerde de benzer anketler açılıyor. Üyelik filan da istenmiyor, git tıkla. İstediğiniz adayı her gün tıklayarak öne geçirebilirsiniz. Ne kadar güvenilir belli değil. En azından siz bu işi ciddi ele aldınız ve bu şekilde kötü niyetli üyeleri kontrol altına aldınız.

Sizleri çabalarınızdan dolayı kutlamak istiyorum.
Ara
ortada yüz oy var,
58 e 42
ama yüzdelere bakıyorum

57ye 42

bozuk bu anket
:lol: :lol: :lol: :lol:
Ara
Çok büyük bir keşif yapmışsınız . Ancak 1 oyluk sapma var o da Ozan beyden tarafta :-) Aşağıdaki son durumda rakamlar normal görünüyor.

[code]TSF seçimlerini kim kazanacak?
Veli Ozan Çakır
40% [ 43 ]
Ali Nihat Yazıcı
59% [ 62 ]

Toplam Oylar : 105
[/code]

Bence gayet güzel bir anket. Anketin sonunu beklemek gerek. İsteyen hesap makinesi ile hesaplayabilir :-)

Önemli olan bence anketin gösterdiği aday ile gerçekten seçimlerdeki aday aynı mı olacak.

Adaylara başarılar.
Ara
Ahmet Bey,

İncitici olmaktan keyif alıyorsunuz herhalde, zira bir espriyi bile ciddiye alıp fırsat bu fırsat ağzınıza geleni yazmanız başka türlü açıklanamaz.

Sizi tanımıyorum, o yüzden hakkınızda ağır şeyler yazmak niyetinde değilim.Aynısını tavsiye ederim.

Saygılarımla..
Ara
Ben ağır bişey yazmadım . Yazınız isterseniz cevabımı da alırsınız.
Ara
Ben herkese cevap yazmayacağım bundan sonra..
Ara
Sayın Ahmet Bozkurt ve onun gibilere..

'inan değil sana kastım
cahille sohbeti kestim'

Şimdi istediğin kadar yaz..Benim sözüm budur, şimdi senin özünü görelim..
Ara
[code]Sayın Ahmet Bozkurt ve onun gibilere..
[/code]

Bu sözünüzü size iade ediyorum. Ben burada size Ibrahim Ethem Ay ve onun gibilere diye bir ifade kullanmadım.

ANKETLER SÜRÜYOR.

Bu sitede son 3 gün!

TR CHESS
[code]Veli Ozan Çakır - 37% / 27 Oy

Ali Nihat Yazıcı - 45% / 33 Oy

Kararsızım - 18% / 13 Oy

Toplam Oy: 73

[/code]

SAKARYA SATRANÇ
[code]Federasyon seçimlerinde kime oy verirdinizALİ NİHAT YAZICI 52.92%
VELİ OZAN ÇAKIR 47.08%
240 toplam oy[/code]

ÖZGÜR SATRANÇ FORUM
[code]TSF seçimlerini kim kazanacak?
Veli Ozan Çakır
40% [ 44 ]
Ali Nihat Yazıcı
59% [ 64 ]

Toplam Oylar : 108
[/code]

Bakalım anketler seçim sonucunu yansıtacakmı?

İyi akşamlar
Ara
Degerli üyelerimiz.

TSF seçimlerini kim kazanacak anketimiz ilan ettiğimiz gibi 6 Kasım 2008 Perşembe günü saat 24.00'de sona ermiştir.

Anketimize katılan üyelerimize teşekkür ediyoruz.

Özgür Satranç Forum
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi