http://www.bizbuyukbiraileyiz.com
Arkadaşımızın birisi yine ve yeniden saçmalama hakkını kullanmış.
http://bizbuyukbirsulaleyiz.blogcu.com/
Ara
Hüseyin Bey,

Sizi de bizbuyukbirsulaleyiz ekibinde görmek isteriz.
Saçma lafını da kabul etmiyorum.

Bu forum Özgür bir forum olabilir, ama yazılarımıza dikkat etmeliyiz.

Kişinin kendi vicdanı gerekli moderatörlüğü yapamıyorsa vay haline..

Not:Herkes kendi tepkisini uygarca ortaya koyarken sizin gibi insanların buna tahammül edememesi beni şaşırtmıyor, sadece üzülüyorum..O da sizin adınıza..

Selamlar, sevgiler..
Ara
Bizim insanlarımız böyle kardeşim!
Daha bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluyorlar.
Sen kimsinde adayların seçim hazırlıklarıyla dalga geçiyorsun?
Yaşın kaç başın kaç?

Ayrıca Ozan Veli Çakır'ın yaşına bakın. Sonrada geldiği konuma bakın.
Nasıl bir politik oyuna geldiğinizin farkında değilsiniz.
Etrafındaki bazı insanlarında kendi çıkarları peşinde olduğunu,
aslında satrancın umurlarında bile olmadığını göremiyorsunuz.

Ali Nihat Yazıcı ve ekibinin yıllardır tırnaklarıyla kurduğu bu ailenin
nasılda üzerine yatıp, kaymağını yemek istediklerini sanırım kestiremiyorsunuz.

Cengiz Keleş'in ulusal bir turnuvayı bile eli ayağına dolaşmadan yapabildiğini kim söyleyebilir?? Gizli başkan olma hayali yokmu sizce?

Ya Suat Atalık! Aslında buraya yazmama bile gerek yok. Niye Türkiye'ye döndü? Dahada önemlisi neden türkiyeden gitti?? Kandırmayın kendinizi.

İlyas Ümit?? Çok geçmişlere gitmenize gerek yok. Kulüpler birliğini hatırlayın yeter. Şimdide satranç adına yaptığı ne icraat var merak ediyorum? Duyan var mı? Yok mu? Şaşırmadım.

Slogan şu: Satrancın Kaymağını Yemek İçin Tam Zamanı!!

Bazı fırsatçılarada gün doğdu tabi!

Uyanın kardeşim artık!

Ali Nihat Bey! Tahsin Bey!
Bitirin artık şu işi!
Bitirinde Gerçek Satranççılar, Gerçek Aile Üyeleri Rahat Nefes Alsınlar!
Şafak zamanındayız, sabredin.
Ara
İbrahim Bey
Sülalede siz varsınız yeter bence..!

Evet haklısınız burası Özgür Satranç Forum olmasına rağmen insanlar yazdıklarına dikkat etmeli ve bu konuda çevremizdekileri uyarmalı.Fakat bunu yapacak en son kişi sizsiniz bunu sakın aklınızdan çıkarmayın.

İnsanlar moderetörlükle aklını bozmuşsa yapacak hiçbirşey yok.Sizde uygun bir sitede moderatör olursunuz inşallah... (tam zamanı size göre 8 kasımdan itibaren başlayın ne dersiniz ).
Size moderetör yaşamınızda başarılar diliyorum.

Siz tepkinizi uygarca gösteriyorsunuz ben size karşı tepkimi gösterdiğimde uygarca olmuyor sizce bu mantıklı mı?

Sizin bu hayatta klavyeden başka bir dostunuz yoktur.Bunu düşünmemi sağlayan sizin hangi foruma girsem gördüğüm yazmak için yazılan yazılarınız.Yiğidi öldür hakkını ver yaptığınız gazetecilik denemeleri iyiydi.

Not:Siz sokağa çıkın bence...
Ara
gx1K2yFi.jpg

Şaşırmadım....
Ara
Nedense bende şaşırmadım. Neden kapandı acaba desem yanlış anlaşılırım değil mi? Sormayayım o zaman. Güzel siteydi ama adını yanlış koymuşlar diyelim .

Herkese iyi geceler
Ara
Canım istedi kapattım.Canım isterse aynı siteyi yine açarım.Var mı ötesi?
Ara
Elbette ötesini tartışmayalımda ... yazık değil mi aç kapa site topu topu kaç saat oldu açılalı... acaba gerçekten neden kapandı. merak işte ...
Ara
En son ahmetakcali tarafından Cmt Ekm 25, 2008 6:46 pm tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi

Ahmetakcali tarafından orjinal metin değiştirilmiştir. orjinal metinin site yöneticiliri tarafından tarafıma bildirilmesini istirham edeceğim, zira burayı hiç ziyaret etmiyorken üçüncü bir şahsın uyarması sonucu Adımın sitede yakışıksız bir uslup ve yakıştırma ile kullanıldığını öğrendim. Bu davranışın hangi amaçla ve niçin kullanıldığını anlamak mümkün değildir, öte yandan bu zat hakkında ilk mesajından dolayı mahkemeye verme hakkım doğmuştur.

bilginize

kolay gelsin
Sayın @Uçar,

İlgili yazının değiştirilmeden önceki hali mevcut forum yazılımımız tarafından saklanmıyor.

Aldığımız veri yedekleri de hack saldırılarına karşı haftalıktır. İlgili metin yeni olduğu için mevcut yedeklerimizde de bir kopyası bulunmamakta.

Geçici önlem olarak bu başlığı kilitliyorum.

Bilgilerinize.
● T a ş l a r ı · y e r i n d e n · o y n a t m a · z a m a n ı  !

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi