29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI
Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun!

Sonsuza değin bu topraklarda hep bu tarihte kutlanması dileklerimle...
Ara
Tüm Türk Halkının ve satrançseverlerin Cumhuriyet Bayramını kutluyor, sonsuza kadar bu bayramı coşkuyla kutlamalarını diliyorum.
İlyas Ümit
Ara
Evet,
Sonsuza değin
İçinden çalınanları yerine koyarak
İçeriğini bilimle, çalışmayla, paylaşmayla zenginleştirerek

CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN!
cumhuriyet bayramı kutlu olsun..

kusura bakmayın ama bir şey soracağım neden Cumhuriyet bayramı ile ilgili neden 2 ayrı başlık açıldı anlayamadım.

tek başlıkta kutlama mesajları açılsa daha iyi olurdu..
Bu önemli günlerde kutlama mesajını forum moderatörlerinin başlatması daha uygundur. Beklenilmeye rağmen açılmıyorsa açılabilir. Diğerleride açılan mesajdan devam etmeliler.
Kutlama mesajlarının iki ayrı başlıkta ele alınması umarım önemsenmeyecek nedenlerdendir.
Ama yadırgadım.
Ara
Ben forum üyelik sözleşmesinde böyle mesajları moderatörlerin başlattığına dair bir şey okumadım.Bu bayram hepimizin bayramıdır.İsteyen istediği yerde ve istediği başlık altında kutlar.Gönüllerin bir olması mühimdir, bu bayramı coşkuyla karşılamak mühimdir.

Tsf Forum'da bu başlığın açıldığını görünce 28 Ekim günü ben de başlık açtım.Ancak Sayın Abidin Ünal benim açtığım başlığa rağmen ayrı bir başlık açtı, bunun sebebini de kendisine sormak gerekir.Belki dikkat etmemiştir.Sonra da böyle bir şey oluşmuştur..

Bence kimin nerede nasıl kutladığından çok, bu bayramın coşkusunu ne denli yüreğinde yaşayıp yaşamadığıdır.
Çok şükür ailemden aldığım en önemli şeylerden biri de yurt sevgisi ve yurttaş olma bilincidir.Ben diğer başlık altında kutlayanların ellerini sıkıyorum.Bu bayram yurdun neresinde kutlarsak kutlayalım bizimdir.

Böyle şeylere takılmamak gerekli..Ama merakınıza saygı duyuyorum..

Herkese selamlar..
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi