ÖZGÜR SATRANÇ FORUM YETKİLİLERİNİN DİKKATİNE
Bu forumda şu ana değin yazmış olduğum tüm mesajların silinmesini istiyorum. İlk mesajımdan son mesajıma değin, kilitli yazı da dahil olmak üzere hepsinin silinmesini, mümkünse mesajlarımın bana e-posta yoluyla gönderilmesini istiyorum.

Gerek görüyorsanız, kilitli yazımı da bir tutanakla kayıt altına alın. Ben yazımın arkasındayım. Bir örneği de avukatımdadır.

Bu vesileyle bir daha forumunuzda yazı yazmayacağımı da sizlere iletmiş olayım.

Saygılar sunarım.

e-posta: [email protected]
Sayın @Aktaş,

İletiniz forumla ilgili idari bir konu olduğu için, Forum Hakkında bölümüne taşıyorum.

Talebiniz değerlendirilip gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır.

Bilgilerinize.
● T a ş l a r ı · y e r i n d e n · o y n a t m a · z a m a n ı  !
Sayın @Aktaş ile talebi hakkında görüşülüp ortak bir karara varılmıştır.
Abdullah bey verdığınız ortak karar nedir?
Ara
HuseyinAktas Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Bu forumda şu ana değin yazmış olduğum tüm mesajların silinmesini istiyorum. İlk mesajımdan son mesajıma değin, kilitli yazı da dahil olmak üzere hepsinin silinmesini, mümkünse mesajlarımın bana e-posta yoluyla gönderilmesini istiyorum.

Gerek görüyorsanız, kilitli yazımı da bir tutanakla kayıt altına alın. Ben yazımın arkasındayım. Bir örneği de avukatımdadır.

Bu vesileyle bir daha forumunuzda yazı yazmayacağımı da sizlere iletmiş olayım.

Saygılar sunarım.

e-posta: [email protected]

Antalya lı arkadaşlarımız gerçekten çok espriüel.
Kimi rekorlar kırar.
Kimileri büyük forum atılır. ( forumlar çoğaldı en büyüğüne büyük forum diyorum ben.)

Hüseyin Aktaş'ın yaptığı sanırsam bir protesto.
Üyeler kendi yorumlarını kendileri silebiliyor mu?
Öyle ise neden kendi silebileceği yorumları moderatörlere sildiriyor?

Hseyin bey bu soruya bizim forumda ki köşenden cevap yazmanı istiyorum.
Ara
yukardaki yorumumdan sonra içime kuşku düştü, bir deneme yapayım dedim.
"deneme" yazdım, sonra döndüm silmeyi denedim .

siliniyormuş.
Ara
Öyle tahmin ediyorum ki bu ortak karar, Hüseyin Abi'ye bu sözleri söyleten anlayışın değişecek olmasıdır.

Hüseyin Abi,

Rica ediyorum bu düşüncenden vazgeç.
Özgür Forum Yönetiminden 'birisi' bir hata yapmıştır.
Ama hatasını düzeltecektir ya da şu anda düzeltmiş bile olabilir, yani bizler de hata yapmıyor muyuz, bence devam et yazmaya!

Burası her şeye rağmen TSF Forum'dan daha iyi yönetiliyor.

Selamlar..
Ara
Sayın @Ay,

Eski bir moderatörümüz olarak forum yönetim şeklimizi bir çok üyemizden daha iyi bildiğinizi düşünüyorum.
Sizin de bildiğiniz gibi bu tür yönetsel kararlar ve genel duyurular bir kişi tarafından keyfi bir şekilde yapılmıyor. Yönetim Bölümünde açılan bir başlık diğer yöneticilerin ve moderatörlerin de görüşüne sunulur ve genelde oy birliği ile alınan karar sonucunda uygulama yapılır.

Ve yine hatırlarsınız ki "acil durumlarda" o sırada online olan yöneticilerin ve moderatörlerin görüşleri alınır ve mevcut görüş uygulama olarak yansıtılır.

Forum yönetimi yorucu ve yıpratıcı bir hizmettir. Yöneticilerimiz ve Moderatörlerimiz tam uyum içerisinde ve gönüllülük esasına göre çalışmaktadırlar. Hal böyle iken yönetimimiz aleyhine sarfedilen, "Keyfi yönetim", "Diktatörlük yönetimi" gibi kavramların hepsi gerçek dışıdır ve ayakları yere basmayan ifadelerdir. (ne sevindiricidir ki bu ifadeler size ait değiller)

Not: Ve Sayın @Ay çok iyi biliyorsunuz ki bu yazdığım yazı da yönetim odasında tartışılmış ve görüş birliği sağlandıktan sonra tarafımdan yayınlanmıştır.

Bilgilerinize.
Ben sadece toplu karar vererek ''taciz'' lafını kullandığınıza inanamadım.
Suç bir kişinindir dedim.

Abdullah Abi,
Çok iyi adamsın.
Görüşürüz:)
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi