ÖZGÜR SATRANÇ FORUM YETKİLİLERİNİN DİKKATİNE
Sayın @Ay,

Eski bir moderatörümüz olarak forum yönetim şeklimizi bir çok üyemizden daha iyi bildiğinizi düşünüyorum.
Sizin de bildiğiniz gibi bu tür yönetsel kararlar ve genel duyurular bir kişi tarafından keyfi bir şekilde yapılmıyor. Yönetim Bölümünde açılan bir başlık diğer yöneticilerin ve moderatörlerin de görüşüne sunulur ve genelde oy birliği ile alınan karar sonucunda uygulama yapılır.

Ve yine hatırlarsınız ki "acil durumlarda" o sırada online olan yöneticilerin ve moderatörlerin görüşleri alınır ve mevcut görüş uygulama olarak yansıtılır.

Forum yönetimi yorucu ve yıpratıcı bir hizmettir. Yöneticilerimiz ve Moderatörlerimiz tam uyum içerisinde ve gönüllülük esasına göre çalışmaktadırlar. Hal böyle iken yönetimimiz aleyhine sarfedilen, "Keyfi yönetim", "Diktatörlük yönetimi" gibi kavramların hepsi gerçek dışıdır ve ayakları yere basmayan ifadelerdir. (ne sevindiricidir ki bu ifadeler size ait değiller)

Not: Ve Sayın @Ay çok iyi biliyorsunuz ki bu yazdığım yazı da yönetim odasında tartışılmış ve görüş birliği sağlandıktan sonra tarafımdan yayınlanmıştır.

Bilgilerinize.
● T a ş l a r ı · y e r i n d e n · o y n a t m a · z a m a n ı  !

Bu Konudaki Yorumlar
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: abdullaharik - 15-11-2008, 19:13
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: abdullaharik - 15-11-2008, 20:49
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: drtuncaysen - 16-11-2008, 07:42
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: drtuncaysen - 16-11-2008, 07:53
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 16-11-2008, 09:49
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: abdullaharik - 16-11-2008, 22:02
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 16-11-2008, 23:59

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi