Antalya'da Turnuvadan Çıkarılan 7 Yaşında Bir Çocuk Varmış!
http://akhisarsatranc.4forum.biz/letmek-...a-t149.htm

Burayı okudum.
Moralim bozuldu.

Geçmiş olsun minik kardeşimize.

Antalya sporcusu, antrenörleri ve hakemleriyle istisnaları barındırmasına rağmen örnek bir ildir!
Bugün eski YK üyesi Mustafa İmamoğlu Hocam'la ne zaman karşılaşsak uzun sohbetler ederiz.Kendisini çok severim.

Bir Gürel Kulleş de çok hoş sohbet adamdır yahu.Aslan Gürel Abi:)

Sonra Şükrü Acar!
Şükrü Hocam, nicedir görüşemiyoruz, ellerinizden öperim.

İl temsilcimiz Mustafa Şahin Hocamız da birleştirici bir unsurdur.İyi bir insandır.Fikir ayrılığımız olmasına rağmen her zaman büyüklük göstermiştir, anlayışlı insandır.

Abidin Ünal deseniz şu an aramız berbattır.En son Genel Kurul'da elimi sıkmadı.Ben de onu msn listemden çıkarttım.Ama Antalya'da satranca kazandırdıklarını inkar edersem namerdim.Yıllarını bu işe verdi.Hakkını yemeyelim.

Hasan Kara, Sadullah Eken abilerimiz gibi genç ve zeki insanlar da hakemlik yapmaktadırlar.Ve daha ismini hatırlayamadığım pek çok isim.

Şu üstteki kadroya bakıyorum,
Bu isimlerin birinin bile olduğu turnuvada bu olay olamaz.

Nazar mı değiyor bize?

Selamlar..
Ara
Ayıp!
Ara
ibrahimethemAy Nickli Kullanıcıdan Alıntı:http://akhisarsatranc.4forum.biz/letmek-...a-t149.htm

Abidin Ünal deseniz şu an aramız berbattır.En son Genel Kurul'da elimi sıkmadı.Ben de onu msn listemden çıkarttım.Ama Antalya'da satranca kazandırdıklarını inkar edersem namerdim.Yıllarını bu işe verdi.Hakkını yemeyelim.

asıl konuya ayrıca girecem..
Girecem de Abidin beye ilişkin yazdıkların ilgimi çekti.

TSF den atılmanı yakışık bulmuyorduk ama sen insanlarla anlaşamadın (el sıkışamadın diye üstelik) diye msn listesinden çıkartmışsın...
çıkarttığını ilan etmeseydin bari...

Big Grin
Ara
Diğer ülkeler eğitim yaşını ellerinden geldikçe düşürmeye çalışıyorlar. BİZLERDE olan bir başarıyı işte böyle elimizden geldiğince aşağıya çekmeye üstünü örtmeye çalışıyoruz. Nedemek gerekir bilemiyorum. Yetkililerin duyarlı olacağından eminim......
Ara
Çok Ayıp!

Not: Tuncay Abi

Ben yöneticisi olduğum bir forumdan kimseyi çıkarmadım.
Sapla samanı karıştırmayalım.

Aradaki olaylara değil, Süha Bey'in yaptığı gibi olayın geneline yorumda bulunalım.

Selamlar..
Ara
asıl konuya ayrıca gelicem demiştim.
Ara
Merhaba

Çok önemli bir futbol finali oynanırken hakem maçı 5 dakika önce

bitirir. Maçı seyredenler arasında ülkelerin önde gelenleri ve fifa başkanıda

vardır. Derhal fifa başkanına baskı yaparak kalan süreyi oynatmasını

isterler. Ancak fifa başkanı sahada hakemin dediği olur diyerek olaya

müdahale ettirmez.

Ancak daha sonra fifa tarafından hakeme altın bir saat yollanır.

Hakem de diplomasını altın bir kutuda fifa ya iade eder.

Antalya milli eğitim müdürlüğüne ve antalya gençlik spor müdürlüğüne

bakalım.

Bana kalırsa 10 yaşının altında ki çocukların yarıştırılmasına

2000 yılından beri karşıyım

http://games.groups.yahoo.com/group/Turk...ssage/1228

S-S

CesimK
Ara
Bu olayda tek haklı kişi Hakkı Berat DALGAR' dır.

Genelgeyi görünen- görünmeyen bir yerlere asmayı insanlık hali mazeretiyle unutanlar kadar Onun bu haklılığına yol açan turnuvaya götürün veli ve antrenöründe de bir kusur payı vardır.

Ame hiç bir kusurun ve bu kusurların telafi girişimlerinin artık Hakkı Berat Dalgar'ın gözünde işe yaramayacağı da aşıkardır.

Öten yandan ağlayan sadece çoçuklar değildir...
Geçen seneki Çağlak turnuvamız da anneler kategorisinde maç ta ağlayan anneye kendine has üslubuyla yaklaşıp gönül alan ve gönlümde buna benzer yönleriyle taht kurmuş hocamızdan öğrendiğimiz ile bizim coğrafyada yaşansa idi biz o metodla bu durumu çözerdik.

Buna da biz kısaca 'Akhisar farkı' deriz.
Ara
Hakkı Berat bizim okuldaydı sanırım.M.E.B. turnuvasında 2/2 iken diskalifiye edilmiş.2001'li olduğu için.1999 olsa devam ederdi fakat bence bu yine de yanlış çünkü sonuçta o da bir ilköğretim öğrencisi.Ama yine de hakemlerin iyi bir açıklaması var.Küçükler en son 1999 doğumlulardan oluşuyor.Önemli ayrıntı bunlar...
Ara
Evet Çağatay Hakkı Berat Fatmagül Özpınar İlköğretimokul öğrencisi. Ve yarışırken Fatmagül için yarışıyorum diyerek gitti. 2/2 yaparak ablasını yendi. Hakemler 2/2 yapmadan önce neredeydi....
Ara
KESİNLİKLE KATILIYORUM.O YAŞTAKİ ÇOCUĞUN BELKİDE SATRANÇTAN SOĞUMASINA NEDEN OLDULAR...
Ara
Biz elimizden geldiğince kendisini motive etmeye çalışıyoruz. Ama onlar neyin ne olduğunu bizden daha iyi biliyorlar. Haaaa bilemiyorum artık bir daha turnuvaya girerken hangi hallerde girer psikolojisi nasıl olur. Bilinçaltında ne olur.
Ara
CagatayBURCU Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Hakkı Berat bizim okuldaydı sanırım.M.E.B. turnuvasında 2/2 iken diskalifiye edilmiş.2001'li olduğu için.1999 olsa devam ederdi fakat bence bu yine de yanlış çünkü sonuçta o da bir ilköğretim öğrencisi.Ama yine de hakemlerin iyi bir açıklaması var.Küçükler en son 1999 doğumlulardan oluşuyor.Önemli ayrıntı bunlar...

Peki sonra ne olmuş? Gelişmeler neler?

TSF Forumda okudum da icim cız etti.

yü,
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
HarunTaner Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
CagatayBURCU Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Hakkı Berat bizim okuldaydı sanırım.M.E.B. turnuvasında 2/2 iken diskalifiye edilmiş.2001'li olduğu için.1999 olsa devam ederdi fakat bence bu yine de yanlış çünkü sonuçta o da bir ilköğretim öğrencisi.Ama yine de hakemlerin iyi bir açıklaması var.Küçükler en son 1999 doğumlulardan oluşuyor.Önemli ayrıntı bunlar...

Peki sonra ne olmuş? Gelişmeler neler?

TSF Forumda okudum da icim cız etti.

yü,

Çağatay,

Akhisar Forum'a mı transfer oldun?
Ne kadar avroya geçtin bilahare yazarsın da
oradaki yazını okuyunca derin bir oh çektim
ve meselenin tatlıya bağlanmasına sevindim.

yü,
Çağatay paraya pula tamah etmez.
Hiç tanımadın mı Çağatay'ı Harun Abi!

Belki UKD karşılığı geçmiş olabilir.

Ah şu yeni nesil,
Varsa yoksa UKD!

Harun Abileri de çok ukd sever bir insan olduğu için,
kendisini de herkes sevdiği için, bilhassa çocuklar,
sonuçları bu oluyor.

Yanlış mıyım abicim?
Ara
Teşhisin tam isabetlidir, İbrahim Ethem!
Sağlık Spor'un oyuncusu olarak Çağatay'ı
daha yakından izleyeceğiz. Aman nazarımız
falan değmesin de.

yü,

PS: Çağatay, Akhisar Forumdaki resmin harika.
Orada yazmayı unutmuşum.
AKHİSAR-ANTALYA iyi bir dostluk içindeyiz asla rüşvet karşılığında gitmem ) Orayı da görmek istedim.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi