ANTALYA BİRİNCİLİĞİ 2008
#21
Ön Eleme UKD Hesaplaması:



kg,
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Cevapla
#22
Başlama Listesi 1:

2008 ANTALYA İL BİRİNCİLİĞİ SATRANÇ TURNUVASI
Baslangic siralamasi listesiSNo. isim NRtg IRtg age
1 KÖSE SERKAN m 2252 2201 27
2 ERŞAHİN BÜLENT m 2223 2127 33
3 SÖYEK RAMAZAN m 2010 2016 19
4 ERTEKİN RAMAZAN m 1861 1944 18
5 ERKE MUSTAFA YIGIT m 1871 1934 20
6 DURMAZ AYÇA FATMA f 1864 1897 13
7 AY IBRAHIM ETHEM m 1895 1893 18
8 ARAT UFUK SEZEN m 2051 1887 12
9 ARAT UMUT BARIS m 1985 1868 16
10 TEKELİ TAYLAN CAN m 1880 1867 14
11 AYDIN İSMAİL m 1905 1851 19
12 KÜÇÜK DOĞAN m 1898 1808 15
13 EKEN YUSUF MERT m 1820 1517 16
14 BURCU ÇAĞATAY m 1866 0 11
15 AVCI ADEM m 1850 0 22
16 TAHAN UMUT UTKU m 1834 0 12
17 ULUHAN ANIL m 1831 0 17
18 KESER MURAT m 1826 0 18
19 DOĞAN MEHMET RÜŞTÜ m 1797 0 24
20 SAĞLAM SAMİ m 1796 0 58
21 AKTAŞ HÜSEYİN m 1787 0 47
22 KILIÇ BEKİR m 1787 0 38
23 SABA ZAFER RABİN m 1766 0 10
24 SARI YASİN m 1763 0 0
25 YÜCETAŞ İSMET m 1763 0 46
26 TANER HARUN m 1761 0 42
27 ÜSTÜNDAĞ NEFİSE MELİS f 1713 0 11
28 DEMİRTAŞ TURAN m 1694 0 47
29 DEĞERLİYURT ÇAĞLAR m 1682 0 13
30 KUTLU TURGUT CAN m 1660 0 26
31 İLBİLGİ BULUT m 1659 0 23
32 BURSALI İSMAİL m 1658 0 52
33 IŞIKSOY BATUHAN m 1658 0 12
34 DEMİR BARAN m 1656 0 16
35 ÜSTÜNDAĞ AHMET EMRE m 1636 0 13
36 TEKİN İSMAİL CEM m 1612 0 13
37 KARADELİ HASAN m 1605 0 19
38 ALPER EDİP m 1566 0 18
39 TOZLU MUHAMMET MUSTAFA m 1560 0 22
40 MALTEPE KAAN OZAN m 1519 0 15
41 AKDOĞAN ALPEREN m 1486 0 7
42 TOZLU MAHMUT ENES m 1425 0 22
43 MERAL BERAT m 1413 0 15
44 YENİGÜL MEHMET m 1397 0 19
45 AYDOĞAN UĞUR m 1368 0 36
46 KAMALAK ABDULLAH m 0 0 51
47 TUNÇAY TACETTİN CAN m 0 0 14
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Cevapla
#23
Başlama Listesi 2:

2008 ANTALYA İL BİRİNCİLİĞİ SATRANÇ TURNUVASI

Baslangic siralamasi listesi
SNo. isim NRtg IRtg age
1 KÖSE SERKAN m 2252 2201 27
2 ERŞAHİN BÜLENT m 2223 2127 33
3 ERTEKİN RAMAZAN m 1861 1944 18
4 ERKE MUSTAFA YIGIT m 1871 1934 20
5 DOĞAN MEHMET RÜŞTÜ m 1797 1926 24
6 DURMAZ AYÇA FATMA f 1864 1897 13
7 AY IBRAHIM ETHEM m 1895 1893 18
8 ARAT UFUK SEZEN m 2051 1887 12
9 TEKELİ TAYLAN CAN m 1880 1867 14
10 YURTSEVEN MELİH m 1887 1771 12
11 EKEN YUSUF MERT m 1820 1517 16
12 YOLERİ VOLKAN m 1931 0 31
13 REYHAN ZEYNEL m 1894 0 34
14 ULUSAL MEHMET HACI m 1870 0 42
15 BURCU ÇAĞATAY m 1866 0 11
16 AVCI ADEM m 1850 0 22
17 TAHAN UMUT UTKU m 1834 0 12
18 ULUHAN ANIL m 1831 0 17
19 KESER MURAT m 1826 0 18
20 ÖZTÜRK FİKRİ m 1821 0 77
21 SAĞLAM SAMİ m 1796 0 58
22 KILIÇ BEKİR m 1787 0 38
23 SABA ZAFER RABİN m 1766 0 10
24 SARI YASİN m 1763 0 11
25 YÜCETAŞ İSMET m 1763 0 42
26 TANER HARUN m 1761 0 42
27 CANBEK RAĞIB m 1686 0 52
28 KUTLU TURGUT CAN m 1660 0 26
29 İLBİLGİ BULUT m 1659 0 23
30 BURSALI İSMAİL m 1658 0 52
31 DEMİR BARAN m 1656 0 16
32 ALACABA ONUR m 1643 0 21
33 TEKİN İSMAİL CEM m 1612 0 13
34 ALPER EDİP m 1566 0 18
35 TOZLU MUHAMMET MUSTAFA m 1560 0 12
36 MALTEPE KAAN OZAN m 1519 0 15
37 TOZLU MAHMUT ENES m 1425 0 12
38 MERAL BERAT m 1413 0 15
39 YENİGÜL MEHMET m 1397 0 19
40 AYDOĞAN UĞUR m 1368 0 36
41 TUNÇAY TACETTİN CAN m 0 0 14
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Cevapla
#24
Başlama Listesi 3:

2008 ANTALYA İL BİRİNCİLİĞİ SATRANÇ TURNUVASI

Baslangic siralamasi listesi
SNo. isim NRtg IRtg age
1 KÖSE SERKAN m 2252 2201 27
2 ERŞAHİN BÜLENT m 2223 2127 33
3 ERTEKİN RAMAZAN m 1861 1944 18
4 ERKE MUSTAFA YIGIT m 1871 1934 20
5 DOĞAN MEHMET RÜŞTÜ m 1797 1926 24
6 DURMAZ AYÇA FATMA f 1864 1897 13
7 AY IBRAHIM ETHEM m 1895 1893 18
8 ARAT UFUK SEZEN m 2051 1887 12
9 TEKELİ TAYLAN CAN m 1880 1867 14
10 KÜÇÜK DOĞAN m 1898 1808 15
11 YURTSEVEN MELİH m 1887 1771 12
12 EKEN YUSUF MERT m 1820 1517 16
13 YOLERİ VOLKAN m 1931 0 31
14 REYHAN ZEYNEL m 1894 0 34
15 ULUSAL MEHMET HACI m 1870 0 42
16 BURCU ÇAĞATAY m 1866 0 12
17 AVCI ADEM m 1850 0 22
18 TAHAN UMUT UTKU m 1834 0 12
19 ULUHAN ANIL m 1831 0 17
20 KESER MURAT m 1826 0 18
21 ÖZTÜRK FİKRİ m 1821 0 77
22 SAĞLAM SAMİ m 1796 0 58
23 KILIÇ BEKİR m 1787 0 38
24 SABA ZAFER RABİN m 1766 0 10
25 SARI YASİN m 1763 0 11
26 YÜCETAŞ İSMET m 1763 0 42
27 TANER HARUN m 1761 0 42
28 CANBEK RAĞIB m 1686 0 52
29 KUTLU TURGUT CAN m 1660 0 26
30 İLBİLGİ BULUT m 1659 0 23
31 BURSALI İSMAİL m 1658 0 52
32 DEMİR BARAN m 1656 0 16
33 ALACABA ONUR m 1643 0 21
34 TEKİN İSMAİL CEM m 1612 0 13
35 ALPER EDİP m 1566 0 18
36 TOZLU MUHAMMET MUSTAFA m 1560 0 12
37 MALTEPE KAAN OZAN m 1519 0 15
38 TOZLU MAHMUT ENES m 1425 0 12
39 MERAL BERAT m 1413 0 15
40 YENİGÜL MEHMET m 1397 0 19
41 AYDOĞAN UĞUR m 1368 0 36
42 TUNÇAY TACETTİN CAN m 0 0 14
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Cevapla
#25
İl Birinciliği Oyunları -- ilk iki tur :





PGNleri bilgisayarda yazarak bizlere iletmede
emek harcayanlara teşekkür ederiz.

kg,
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Cevapla
#26
Antalya Birinciliği tüm heycanıyla devam ediyor. adresinden Antalya Birinciliği detaylarına (sıralama, çapraz tablo, eşlendirmeler, pgn ve resimlere) ulaşabilirsiniz.
Ara
Cevapla
#27
3. tur sonuçları ve 4. tur eşleştirme henüz yok.

Sad
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Cevapla
#28
PGNleri de bekleriz.

kg,
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Cevapla
#29

Evet sayfayı yeniledim yine olmadı...
Ara
Cevapla
#30

Evet sayfayı yeniledim yine olmadı...[/quote]

Hava koşullarından kaynaklanıyor olmalı.
Ben de çıkmadan oyunlara bakayım dediydim
ama henüz yoklar.

kg,
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Cevapla
#31
Antalya'da elektirik şebekesi bakımından kaynaklanan
nedenlerden dolayı, turnuva sayfası güncelleştirilmesinde
aksamalar olmaktadır.

Şu anda ilk dört tur sonuçları ve beşinci tur eşleştirmeleri
ile sıralama web sitesine konulmuştur. PGNleri de yarın
öğleden önce görebileceğimizi zannediyorum.

Yeniden emeği geçenleri kutlamak isterim.

kg,
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Cevapla
#32
3. tur PGN taze çıktı:



kg,
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Cevapla
#33
4. tur PGN:



3 ve 4 tur fotoğrafları da yüklenmiş.

kg,
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Cevapla
#34
6. tur eşleştirmeler yayımlandı.

Bu akşam kendimi tam bir satranç şöleninde olaraktan duyumsadım. Kondisyonumun dörtbuçuk saatlik partileri sürdürmeye yeterli olmadığını
keşfettim. Gençlerin temposuna uymak gerçekten de güç işmiş. Bunları
hesaba katınca beş maçta ikibuçuk puan ve binyediyüz performans puanı
fena sayılmaz diye düşünüyorum. Antalyada son zamanların en güçlü
turnuvalarından birisi oldu. İl Temsilcimiz ile görevli hakemlerimize
teşekkür ederiz.

kg,
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Cevapla
#35
5. tur PGN:

IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Cevapla
#36
5. tur foto-şipşak:

IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Cevapla
#37
2008 ANTALYA İL BİRİNCİLİĞİ SATRANÇ TURNUVASI

sira turdan sonra 5

Sira SNo. isim NRtg IRtg Puanlar BH. BH. SB. vict

1 7 AY İBRAHİM ETHEM 1895 1893 5 13 10½ 15,00 5
2 1 KÖSE SERKAN 2252 2201 4½ 13½ 10½ 14,25 4
3 2 ERŞAHİN BÜLENT 2223 2127 4 15 12 11,50 4
4 9 TEKELİ TAYLAN CAN 1880 1867 4 11½ 10 9,50 4
5 18 TAHAN UMUT UTKU 1834 0 4 10 8½ 7,00 4
6 8 ARAT UFUK SEZEN 2051 1887 3½ 16 13½ 10,75 3
7 11 YURTSEVEN MELİH 1887 1771 3½ 13½ 11 8,50 3
8 25 SARI YASİN 1763 0 3½ 12½ 9½ 8,25 3
9 16 BURCU ÇAĞATAY 1866 0 3½ 11½ 9½ 8,25 3
10 13 YOLERİ VOLKAN 1931 0 3½ 11½ 9½ 7,25 3
11 3 ERTEKİN RAMAZAN 1861 1944 3 13½ 11½ 6,50 3
12 20 KESER MURAT 1826 0 3 12½ 10½ 7,25 2
13 6 DURMAZ AYÇA FATMA 1864 1897 3 11½ 9 7,00 3
14 12 EKEN YUSUF MERT 1820 1517 3 11 9½ 6,25 2
15 17 AVCI ADEM 1850 0 3 11 9 5,00 3
16 21 ÖZTÜRK FİKRİ 1821 0 3 10 8½ 5,00 3
17 14 REYHAN ZEYNEL 1894 0 3 9½ 8 6,00 3
18 29 KUTLU TURGUT CAN 1660 0 2½ 13½ 12 4,25 2
19 22 SAĞLAM SAMİ 1796 0 2½ 11½ 10 3,75 2
20 27 TANER HARUN 1761 0 2½ 11 9 3,75 2
21 35 ALPER EDİP 1566 0 2½ 10½ 9 4,25 2
22 19 ULUHAN ANIL 1831 0 2½ 8½ 7½ 3,25 2
23 40 YENİGÜL MEHMET 1397 0 2 13½ 11 3,00 2
24 28 CANBEK RAĞIB 1686 0 2 13 10 5,00 2
25 5 DOĞAN MEHMET RÜŞTÜ 1797 1926 2 12½ 10½ 3,50 2
26 30 İLBİLGİ BULUT 1659 0 2 12½ 9½ 5,00 2
27 10 KÜÇÜK DOĞAN 1898 1808 2 12 9 1,50 1
28 24 SABA ZAFER RABİN 1766 0 2 9½ 8 3,00 2
29 42 TUNÇAY TACETTİN CAN 0 0 2 9 7½ 1,50 1
30 41 AYDOĞAN UĞUR 1368 0 2 8 6½ 1,50 2
31 31 BURSALI İSMAİL 1658 0 1½ 11 9½ 2,75 1
32 15 ULUSAL MEHMET HACI 1870 0 1½ 9½ 8 2,25 1
26 YÜCETAŞ İSMET 1763 0 1½ 9½ 8 2,25 1
34 34 TEKİN İSMAİL CEM 1612 0 1½ 9½ 8 1,75 1
35 23 KILIÇ BEKİR 1787 0 1½ 9½ 8 1,25 1
36 37 MALTEPE KAAN OZAN 1519 0 1½ 9 8 1,25 1
37 36 TOZLU MUHAMMET MUSTAFA 1560 0 1½ 6½ 5 2,75 1
38 4 ERKE MUSTAFA YİĞİT 1871 1934 1 12 9 3,50 1
39 32 DEMİR BARAN 1656 0 1 11½ 9 1,50 1
40 38 TOZLU MAHMUT ENES 1425 0 1 9½ 8 0,00 0
41 39 MERAL BERAT 1413 0 ½ 9½ 8 0,75 0
42 33 ALACABA ONUR 1643 0 ½ 8 6½ 1,50 0
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Cevapla
#38
6. tur fotolar ve 7. tur eşleştirmeleri yayımlandı.

[code]2008 ANTALYA İL BİRİNCİLİĞİ SATRANÇ TURNUVASI

sira turdan sonra 6

Sira SNo. isim NRtg IRtg Puanlar BH. BH. SB. vict
1 1 KÖSE SERKAN 2252 2201 5½ 20½ 17 21,25 5
2 2 ERŞAHİN BÜLENT 2223 2127 5 21 18 18,50 5
3 7 AY İBRAHİM ETHEM 1895 1893 5 20½ 18 17,00 5
4 9 TEKELİ TAYLAN CAN 1880 1867 5 19 16½ 16,00 5
5 8 ARAT UFUK SEZEN 2051 1887 4½ 20½ 18 14,75 4
6 25 SARI YASİN 1763 0 4½ 18½ 15 13,75 4
7 3 ERTEKİN RAMAZAN 1861 1944 4 20½ 17½ 12,00 4
8 18 TAHAN UMUT UTKU 1834 0 4 17 15½ 8,00 4
9 17 AVCI ADEM 1850 0 4 17 15 9,00 4
10 6 DURMAZ AYÇA FATMA 1864 1897 4 16½ 13½ 12,00 4
11 20 KESER MURAT 1826 0 4 16 14 9,75 3
12 11 YURTSEVEN MELİH 1887 1771 3½ 20½ 18 10,00 3
13 16 BURCU ÇAĞATAY 1866 0 3½ 18½ 16 10,75 3
14 13 YOLERİ VOLKAN 1931 0 3½ 18 15½ 9,25 3
15 19 ULUHAN ANIL 1831 0 3½ 12½ 10½ 7,00 3
16 12 EKEN YUSUF MERT 1820 1517 3 18 15½ 8,75 2
17 22 SAĞLAM SAMİ 1796 0 3 17 15 6,75 2
18 5 DOĞAN MEHMET RÜŞTÜ 1797 1926 3 17 14½ 7,50 3
19 14 REYHAN ZEYNEL 1894 0 3 16½ 14 7,00 3
28 CANBEK RAĞIB 1686 0 3 16½ 14 7,00 3
21 27 TANER HARUN 1761 0 3 16 14 5,75 2
22 21 ÖZTÜRK FİKRİ 1821 0 3 15½ 13½ 7,00 3
23 24 SABA ZAFER RABİN 1766 0 3 15 13 5,50 3
24 29 KUTLU TURGUT CAN 1660 0 2½ 19 17 4,75 2
25 35 ALPER EDİP 1566 0 2½ 15½ 13 6,00 2
26 26 YÜCETAŞ İSMET 1763 0 2½ 13½ 12 4,75 2
27 23 KILIÇ BEKİR 1787 0 2½ 13½ 12 3,25 2
28 37 MALTEPE KAAN OZAN 1519 0 2½ 13 11½ 3,00 2
29 30 İLBİLGİ BULUT 1659 0 2 18½ 15½ 5,00 2
30 40 YENİGÜL MEHMET 1397 0 2 18 15 4,00 2
31 10 KÜÇÜK DOĞAN 1898 1808 2 17½ 14 2,50 1
32 32 DEMİR BARAN 1656 0 2 15½ 13 3,50 2
33 15 ULUSAL MEHMET HACI 1870 0 2 13½ 11½ 3,75 1
34 34 TEKİN İSMAİL CEM 1612 0 2 13 11½ 2,75 1
35 42 TUNÇAY TACETTİN CAN 0 0 2 12½ 11 2,50 1
36 41 AYDOĞAN UĞUR 1368 0 2 11½ 10 1,50 2
37 31 BURSALI İSMAİL 1658 0 1½ 15 13½ 2,75 1
38 36 TOZLU MUHAMMET MUSTAFA 1560 0 1½ 11½ 10 2,75 1
39 4 ERKE MUSTAFA YİĞİT 1871 1934 1 18 14½ 4,50 1
40 38 TOZLU MAHMUT ENES 1425 0 1 13½ 12 0,00 0
41 39 MERAL BERAT 1413 0 ½ 13 11½ 1,00 0
42 33 ALACABA ONUR 1643 0 ½ 11½ 9½ 1,50 0
[/code]

kg,
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Cevapla
#39
6. tur pgn ve fotolar çevrimiçi.

kg,
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Cevapla
#40
Eee Antalya Birinciliği de tamamlandı ama bu turnuva en kızdığım kişi Yiğit ERKE oldu beni yenip turnuvayı bıraktığı için averajdan şanssızdım eğer o bırakmasa ve eşlendirme değişmese ( ki bu imkansız) ikinci olabilirdim. Benimki de umut işte Big Grin ama geçirdiğim en iyi il birinciliği oldu. Ben Bülent hocam, Serkan abi, Taylan abiyi kutluyorum
Ara
Cevapla




Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi