Milli Takımı Tebrik ederim -Sayın Başkan'a hatırlatma-
ibrahimethemAy Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Bence bayanlar da, genel kategoride yarışan sporcularımız da ülkemizi en güzel şekilde temsil etmişlerdir.Kendilerine teşekkür ediyoruz.

Not: Sayın Başkan 2012 olimpiyatlarını İstanbul'da yapacağız demiştiniz Genel Kurulda.Bunu başardınız, bizler de tebrik ediyoruz.Ama bir başka sözünüzü de hatırlatmanın vakti geldi!

Genel Kuruldaki konuşmanızda, 25 Kasımda iki GM çıkmazsa gelin hesabını benden sorun demiştiniz Sayın Başkan.Hesabını sorabilir miyim?Yoksa ben hesap soramam mı?Hesap sorun dediğiniz insanlar başkaları mıydı?

Not2:Sakın olaki bir kişi kalkıp da "milli takımın başarısını istemiyorsunuz" gibi onursuz söylemler takınmasın.Milli takımın başarısını istemeyen zihniyete sahip olanlara da yazıklar olsun diyorum.

Ancak takdir edersiniz ki, Genel Kurula laf olsun diye gitmedim, Sayın Başkan'ın konuşmalarını neredeyse ezberledim, şimdi de bunu sizlerle paylaşıyorum.

İleriki dönemde de kendisi sözlerini tutmadığı takdirde, hedef olarak önümüze sunduğu başarıları gerçekleştiremediği takdirde, dilim döndüğünce bunları her yerde konuşacağım.Sayın Başkan, sizden hesap soruyorum, çünkü gelin hesabını benden sorun dediniz..Gelip soramıyorum, buradan soruyorum, kabul olur mu?

Selamlar..

1.temsil güzelse sorun nedir? Bizde ülkemizi en güzel şekilde temsil eden milli takımlarımızı kutluyorum.
2.2012 İstanbul Olimpiyatlarını kıskanmayalım.
3. söz verilen 25 Kasım ıın yılıda verilmiş miydi? Belki 2012 Olimpiyatları işaret edilmiştir.
4. Eğer sen değilsen genel kurula laf olsun diye gidenler kimlerdir? Lütfen teşhir eyler misiniz?
5. Başkanımızın konuşmalarını ezberlemişsiniz. Lütfen ezberden konuşmayalım. Konuşmalardan misal çıkaralım.
6. Başkanın ağzından çıkan söz sözdür. Hedefleri de bellidir. Biz hem destekçisi hemi de takipçisi olacağız. Söz ağızdan bir kere çıkar. Başkana boyuna hatırlatmanıza gerek yoktur. Onun hafızası iyidir. Boyuna verdiği sözleri hatırlatarak ona karşı bir şey mi ima etmek istiyorsunuz?
7. Dilin dönmesi ne demektir. Sen az daha tıbbiye okursan dilin dönmesinin hiç de iyi bir şey olmadığını göreceksin. Air way takılıp acilen ABC tedavisine geçilir. İleriki sınıflar da bunları öğreneceksin. sabır eyle.
8.Her yerde konuşma. Her doğru her yerde konuşulursa bunun adı dedikodu olur. kodu modu kötü laflar. Kodlu laflar üret. Anlayan anlar, anlamayana anlayan anlatır.
9.Hesap sorma.. Hesap sorarsan hesap da verebilirsin. Bak sana gel bana hesap sor demiş. Yeri yurdu da bellidir. Üstelik sen onunla konuşmuş zatlar arasında yer almışsındır. Az sıranı bekle. Bizim de dertlerimizi arz eyleyeceğiz. Hesap sormayacağız, dertlerimizi açacağız.
10. Aleyküm selamlar.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Re: Milli Takımı Tebrik ederim -Sayın Başkan'a hatırlatma- - Yazar: drtuncaysen - 30-11-2008, 14:22
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Venom - 30-11-2008, 17:42
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 30-11-2008, 17:55
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Venom - 30-11-2008, 18:16
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 30-11-2008, 18:38
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: drtuncaysen - 30-11-2008, 21:07
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: ibrahimethemAy - 30-11-2008, 21:57
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: drtuncaysen - 30-11-2008, 22:45
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 30-11-2008, 23:34
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: drtuncaysen - 01-12-2008, 02:14
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: drtuncaysen - 01-12-2008, 02:37
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: Hüseyin AKTAŞ - 01-12-2008, 09:33
[Konu Başlığı Yok] - Yazar: drtuncaysen - 01-12-2008, 10:00