Net Satranç Kulübü Açılıyor
Antalyada yeni bir kulüp daha açılıyor.

Bu güzel haberi sayın Cengiz Gülebay'ın ilettiği davetiyesinden yeni öğrendim. Davetiyeyi satranç severler ile paylaşmak istiyorum.

Saygılarımla

Sayın Abidin ÜNAL
Düşünen, üreten bireyler yetiştirmek suretiyle Ülkemizin ve toplumumuzun aydınlık geleceğini yüceltmeye gayret gösterme hedefiyle kurulan NET SATRANÇ KULÜBÜ açılışını onurlandırmanızı diliyoruz.

Net Satranç Kulübü
Yönetim Kurulu

Tarih: 29 KASIM 2008
Saat: 17.00
Yer: 100.Yıl Bulvarı Altındağ Mahallesi Sülemiş Apt. No.26 Kat.3 Daire.23 ANTALYA
(samanyolu pastanesi karşısı üstgeçit yanı)
Tel: 2487012
Ara
Her şeyden önce kişiliğini örnek aldığım insan,
Sevgili Bülent Erşahin abime başarılar diliyorum.

Bu kulüpten şampiyonların çıktığı günü görür gibiyim..
Selamlar..
Ara
Bende kulübün ilk sporcularından olarak Bülent Erşahin hocama teşekkür ediyorum. Big Grin
Ara
Hayırlı olsun Antalya satrancı için bir çivi de NET satrançtan kurucularını tebrik ediyorum.
Ara
Sevgili Bülent Abi'ye başarılar dilerim.

Yeni kulübümüz (nüz Smile) hayırlı olsun
Ara
NET SATRANÇ MERKEZİ OLARAK ÇALIŞMALARINA BAŞLAYAN VE ANTALYA DA SATRANÇ EĞİTİMİNE YENİ BİR SOLUK GETİREN BÜLENT ERŞAHİN İ YAPTIKLARI İÇİN KUTLUYORUM.NET SATRANÇ KLÜBÜNÜN DE BU KONUDA GÜZEL BAŞARILARA İMZA ATACAĞINA EMİNİM...UMARIM ANTALYA DA TÜM KLÜPLER LİGE ÇIKAR VE TÜM KLÜPLER KARDEŞÇE ANTALYANIN ADINI TÜM TÜRKİYE YE DUYURUR...
Ara
Sayın Cengiz Gülebay'ın daveti ile çok istediğim halde açılışına katılamadığım Net Satranç Kulübü'nü tebrik ediyor,başarılarının daim olmasını diliyorum.
En kısa zamanda ziyaret etmeye çalışacağım.
Saygılarımla...

Hasan Fehmi Arat
Ramazan Savaş S.K.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi