Ölümsüzlüğün tek sebebi ölümdür, sonbahara veda!
Elimde bir iksir var.
Senin için yaptım, içeceksin ve hemen ölümsüz olacaksın, herkes ölene kadar sen yaşayacaksın en azından!

Çünkü bu iksirin içine geçmişte yaşamış bütün insanların arta kalan hayatlarını ekledim.
Onların acılarını, kederlerini süzdüm ve sadece yaşamayı umdukları seneler kaldı şişenin içinde!
Ben sana bunu vereceğim.

Her ölen senin ömrünü biraz daha uzatacak aslına bakarsan.
Ölenler hep yabancılar değil ya,
Ölenler annen, baban...

Elimde bir şişe iksir var!
Senin olsun ben bununla yaşayamam..
Ben yaşayamazsam da sen yaşarsın, al bunu, al çünkü buna ihtiyacın olduğunu anladım bu akşam!

Bundan otuz sene sonrasını, bundan atmış, bundan iki bin yüz atmış sene sonrasını merak etmiyor musun?Uzay çağı, bilim çağı, ıvır çağı, zıvır çağı, hiç birini merak etmiyor musun?Ben sana bunları vaat ediyorum.Ve bunların tek bir bedeli var, kimi sevsen öldüğünü göreceksin!Bu iksiri başkasıyla paylaşmak yok, yani sadece sen kullanabilirsin!

Ölümsüzlük iksirini tadanlar hep genç kalır üstelik.
Sen hep 18 yaşında kalacaksın.
Merak ediyorum insan hiç 18 yaşından sıkılır mı?
İki bin sene 18 yaşında kalırsa sıkılır herhalde..
Bilmem bu ihtiyar dünya o kadar yaşar mı, bu da tartışılır..Ama sen tartışmayacaksın, göreceksin!

Hafızan ne olacak bilmiyorum!
Belki 300 senede bir sıfırlanır.
Ya da daha dün gibi hatırlarsın ilk buluşmamızı.
Bense seni bekleyeceğim ölene dek!
Yani sen ölene..

Her zamanki gibi,
Selam olsun bizi öldürene!
Ara
İbrahim Abi bu ne yaa anladım ama hiç bir mana çıkarmadım
Ara
Yasinciğim,

Bu yazı bir harika.

İbrahimi tebrik ediyorum.

Olacak yazar harflerinden belli olur.
Gerçekten çok güzel,

Yazının harflerinden çok anlatmak istediği bence daha önemli wink

Kutluyorum Ethem abi

NotBunları nereden buluyorsun üstatD
Ara
Sevgili Yasin,

Antalya'da ilk karşılaşmamızda oturup söyleşelim, uzun uzun konuşalım olur mu?Sizler çok akıllı çok efendi çocuklarsınız, sizlere efendi çocuklar deme sebebim, etliye sütlüye karışmayan ot gibi çocuklar olduğunuz için değil; yanlışı gördüğünüz yerde her kimin yanlışı olursa olsun "Kral Çıplak" diyebildiğiniz içindir, büyüklerinize gönülden saydınız içindir.

Yazıma gelince,
Ben Tsf ile ilgili bir yazıyı anlayamamış ve Sayın Asbaşkan Tahsin Aktar'a sormuştum.O da bana büyüyünce anlarsın demişti.Ben tabii ki sana öyle bir şey demeyeceğim, ama yazımdaki mesajlarımı deşifre edersem yazımın da anlamı kalmazSmileYani yüz yüze konuşalım olur muSmile

İlgin için teşekkürler..

Hüseyin Abi,
Senin de ellerinden öperim!
Senin gibi insanlara her zaman her yerde ihtiyaç var.
Zaten yarın görüşüyoruzSmile
Selamlar...

Sevgili üstat(Çağatay),
Yasin için söylediklerim senin için de geçerlidir.
En kısa zamanda görüşmek üzere.
Kendinize iyi bakın,

HörmetlerSmile
Ara
Yazı bence de çok mu çok gözel...

Ancaaaak, sevgili İbrahim sakın bu yazıyı Psikiyatri hocalarına gösterme. Gösterirsen sen gösterme.
Gösterirsen sakın bekleme ardına bakmadan bir topuk kaçıver...

Demedi demeyesin diye yazdım. Ne art ne de kart niyetim yoktur. Seni sevdiğimden yazdım.

Abi sözü dinlemeyip gidip gösterirsen, bizatihi de kendin gösterirsen, gösterdiğinde ardına bakıp bir topkuk kaçmayıverirsen sana daha bir başka iksirler içiriverirler burnunu sıkıp ağzını açtırdıktan sonra... Bu iksir içimine ellerin bile karşı koyamaz.

Bu yazı için seçilen bir müzik:

Bu gece ölürüm beni kimse tutamazzzzzzz...
Sen beni tutamazsın yıldızlar tutamaz....

Not:
Sağlıcaklan kal.
Hayırlısı hakkında ne ise o oluversin...(amin)
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi