YAZI-K
Geliyorum.
Gelmem gerekiyor.
Çağırdılar yine.

"Yazmayacağım" demiştim.

Bundan sonra yazmam için bazı düzenlemeler oldu.

Yazacağım şimdi.

Düzenlemeler devam ediyor.

Düzenleyip yazacağım...
Hüseyin Abi'nin dönüşüne sevinenler bana teşekkür etsin.
Kaç zamandır deli gibi ısrar ediyorum.

Nerden çıktı bu adam ne güzel yuvarlanıp gidiyorduk diyenler de sorumlu olarak beni görsünler..

Haydi hayırlı olsun..

Not:Biraz da ben dinleneyim, nöbetçi muhalif Hüseyin Aktaş'dır.Bana kısa bir süre müsaade!
Ara
Teşekkürler Ethem abi
Ara
Ama İbrahim. Biraz önce Türk Satranç Eğitim ve Geliştirme Vakfı'na ait Forum sayfasını ziyaret ettim ve şok oldum. Çünkü "Yeni üyemiz Hüseyin Aktaş" diye yazı var. Bu ne demek şimdi? Artık Hüseyin Aktaş bir daha Özgür Satranç Forum'a mesaj yazmayacak mı?
Not türsev forum internet adresi http//www.tursev.org.tr/forum/phpBB3/index.php
Ara
Sevgili Ercan Abi,

Hüseyin Abi'yi sevmen sayman, onun sana göre zor durumda kalmasına üzülmen benim de çok hoşuma gidiyor.İnsanlar keşke sevdiklerine tıpkı senin gibi her koşulda sahip çıkabilseler, hep sevdiklerinin arkasında olabilseler...

Forumda seninle ilgili talihsiz bir olay yaşanmıştı, hatırlıyorsundur.Bildiğim kadarıyla birileri senin Hüseyin Abi'nin sana destek olduğunu söylemene çok kızmış, onun adını yazıdan çıkartmak için sana baskı yapmış!Hüseyin Aktaş'ın ismine bile tahammül edemeyen insanlara karşı senin duruşun elbette sağlam olmalı, elbette hakkını aramalısın!Yazılarında, hikayelerinde ve hayatta sana zincir vurmak isteyenleri, seni kendi işlerine ve çıkarlarına göre yönlendirmek isteyenleri görmezden gelerek bildiğini yapmalısın!

Ancaaaak!
Hüseyin Abi'mizle ilgili her olayda, gitti mi, gitmedi mi, gitti de gelmedi mi diye duygusal yazılar yazarsan öyle tahmin ediyorum ki iyi niyetle yazdığın bu yazılar yanlış anlaşılmalara yol açacaktır.Nasıl mı?Açıklayayım:

Mesela seni tanımayan, senin ne kadar değerli bir insan olduğunu, yaptığın çalışmaları bilmeyen sıradan bir insan, hem de belki takma bir isim kullanarak sana sataşan yazılar yazabilir!Hem de o da sırf Hüseyin Abi'yi sevmediği için!Yani durup dururken senin böyle insanlarla muhatap olmanı istemediğim için bunu yazıyorum.Beni yanlış anlama.

Yani diyeceğim o ki: Hüseyin Abi'yi seni veya seninle ilgili bir durumu, bir sözü, bir yazıyı kullanarak üzmek isterlerse buna izin verme!Ama çok şart olmadıkça Hüseyin Abi'yi koruma işini de Hüseyin Abi'ye bırak!Çünkü Hüseyin Abi kendisini hepimizin onu savunduğundan daha iyi savunur, hepimizin onun hakkında aldığımız karardan daha sağlıklı kararlar alabilir kendisiyle ilgili-sigarayı bırakmaması hariç:)- Ayrıca Hüseyin Abi'nin forumda yazmamasına ve benzeri durumlara üzülenler çoktur zaten, sen merak etme.Bizler bir durum olursa fikirlerimizi paylaşırız.Sen hikayelerine odaklan...Senin forumların tartışmalarla ilgili soğuk yüzüyle karşılaşmanı istemiyorum Sevgili Ercan Abi.Artık ben de olabildiğince tartışmalardan uzak kalmak istediğim için söylüyorum, sen sadece bizi güzel hikayelerinden mahrum bırakma olur mu?

Müjdat Gezen Sunay Akın'ın programında anlatmıştı:

Mustafa Kemal cephede dolaşıyormuş.Bir hattat, cephede akşam vakti kayaya bir şeyler yazmış.Bunu gören Mustafa Kemal: "Senin mesleğin nedir, nasıl bu kadar güzel yazabiliyorsun" gibi bir şeyler söylemiş.Hattat da ona: "Kumandanım benim mesleğim hattatlıktır" deyince Mustafa Kemal: "Sen yarın evine dön.Memleketin sanatçıya ihtiyacı var, ölünecekse biz ölürüz" demiştir!

Sen hikayelerini yaz.Direkt olarak seni ilgilendirmediği sürece "kavga" varsa biz ederiz.

Selamlar...
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi