DUYURU
Değerli üyelerimiz.

Özgür Satranç Forum yönetimi olarak sizlere sayfamızdaki son değişiklikleri duyurmak istiyoruz.

1- Gereksiz ve sayı arttırmaya yönelik mesaj yazmak yoluyla forumda mesaj kirliliği oluşmasının önüne geçmek amacıyla, üyelerin mesaj sayısı ve unvan alması (PİYON-AT-FİL-KALE-VEZİR-ŞAH) uygulaması kaldırılmıştır.,

2- Üyelerin mesajlarını yayınladıktan sonra silme veya değiştirme yapmasına yönelik seçenek kaldırılmıştır. Basit yazım hataları özel mesaj (ö.m.) ile sayfanın moderatörüne ulaşılarak düzeltilebilecektir. Acil silinmesi gereken mesajlar dışında mesajlar yayınlandığı gibi kalacaktır.

Saygılarımızla
Ara
Efendim, ben yazdığım mesajları her zaman kaydederdim. İşte ne olduysa çok önceden Özgür Forum Yönetici, Moderatör ve Üyelerini bilgilendirmek için yazdığım bir mesajda oldu. Yani internet arkadaşım Hüseyin Aktaş Beyin uyarısıyla mesajımın değiştirildiğini öğrendim. Tabii yazdığım yazıyı kaydetmediğim için, ben Hüseyin Bey gibi düşünmedim. Hatırladığım kadarıyla, benim yazım değiştirildiğinde böyle bir kural yoktu. Neden kurallar ilan edilmeden mesajım değiştirildi anlamadım gitti! Neyse, size sormak istediğim soru şu Yazdığım mesaj değiştirildiğinde, tarafınız tarafından beni bilgilendiren bir e-posta alacak mıyım?
Ara
Sayın @Avanoğlu,

Yazınızda daldan dala atlamış bazı yerlerde de yönetimimizi töhmet altında bırakacak ifadeler kullanmışsınız. Size önerim yazılarınızı yayınlamadan önce son bir kez kontrol etmeniz.

Yöneticiler zorunlu durumlar dışında yazılan yazıları düzenlemezler. Bu konuda bilgi maili göndermeyiz. Bir yazıyı düzeltmemiz gerekirse o yazıya neden düzeltildiğini not olarak ekleriz.
● T a ş l a r ı · y e r i n d e n · o y n a t m a · z a m a n ı  !
Efendim, öncelikle sizleri rahatsız eden bir ifade kullandıysam çok ama çok özür dilerim. Biraz önce size özel mesaj (ö.m.) attım ve olayın ne zaman gerçekleştiğini ayrıntılı bir şekilde tarafınıza bildirdim. Yani hangi mesajımın değiştirildiğini iddia eden bir özel mesaj atsam (ö.m.) Özgür Satranç Forum bu talebimi değerlendirir mi?
Ara
Maalesef yaptığım başvuru kabul edilmedi. Bu bana ders olsun. Bundan sonra önce yazdığım mesajı kaydedeceğim ve sonrada Özgür Satranç Forum’da yayınlayacağım.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi