Dr Ajlan Tr chess kanalından Çığırıyor, Aktifi test edininiz
Dr Ajlan Tr chess kanalından Çığırıyor, Aktifi test edininiz

dr ajlan trchess kanalından çığırmış, hep birlikte kulakları o uydu yörüngesine çevirerek (yani kulakları çekmeden alıcı babından düzelterek), dinleyelim. Bakalım ne demek istemiş görelim...

" TSF Forumu Kapatıldı
Türkiye Satranç Federasyonu bünyesinde bulunan TSF Forumu Bugün itibari ile kapatıldı. TSF Yönetim Kurulunca kararın gerekçesi şöyle "Velilerden gelen yazılanlara ilişkin şikayetler, kurumsal olarak görülen zararlar, sponsorlara yönelik yanlış anlamlar içeren ifadeler, kişilik haklarına saldırı ve hakaret içeren mesajlar, satranca hiçbir faydası olmayan kişisel mesajlar "
Adı geçen karar ise şöyle " 29.11.2008 Tarihli Türkiye Satranç Federasyonu Yönetim Kurulu'nun 2 Nolu kararı gereği Forum alanı hizmete kapatılmıştır."

TRchess Ailesi olarak bizler Tüm Satranç Severleri bir araya toplayacak en uygun forumun Aktifsatranç Forumunun olduğunu düşünüyoruz. Satranç hakkında her türlü görüşü paylaşabileceğiniz adı gibi Aktif bir yapı ile tanışmak için Tıklayınız"

sanırsam bizi bağlayan ikinci paragraf olmalı.
Valla ben aktif olduğu iddaa buyrulan bu forumu azıcık test edivercem.
Hep birlikte test edelim mi?
Test etmek istemeyenler test edenleri seyreylesin.
Bekle bizi aktif satranç... Özgür-aktif hattında lütfen mayın döşemeyelim. Mayınları temizleyelim...
Ara
Efendim hayranlarım soruyorlar trchess de bir de bayrak dikmişim, neden?

Efendim su sitenin ahalalisi huzur veriyor, eyi öğretiyor, her şey naturel, ısıran, kovalayan, kulak çeken yok.
Bende site evleri için araştırma yaparken buldum.
efendim bahsi geçen bu nev-i şahsına münhasır sitemizin plaka sı da bir başka hoş... Bayrak ile satranç yanyana gelmiş. benim ekmek yediğim atalarımın uğruna öldüğü ve de bana öğretilen tek bayrak da budur. O yüzden bu bayraktan başka bayrak tanimirem. Efendime söyleyeyim benim federasyonumun adında da plakanın yazılı olduğu arabanın markası vardır. O bayrak orada da vardır... Çok da yakışmıştır da...

sanırsam bu trchess de böle bir şey...
Çok güzelim illa sev yada yine illaki sev diyor, sanırsam. Buna benzer sloganlar vardı vardı sokaklardan geçerlerken çığırıyorlardı. Aklımda bölesi kaldı. Ne bilem ben, ben siyaset miyaset anlamam.
Ben de sevdiğimi göstermek için o dağda bayrağımı dikmişem.
Ey bayrağım rüzgarım benden! dalgalan dalgalana...
Ara
drtuncaysen Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Efendim hayranlarım soruyorlar trchess de bir de bayrak dikmişim, neden?

Efendim su sitenin ahalalisi huzur veriyor, eyi öğretiyor, her şey naturel, ısıran, kovalayan, kulak çeken yok.
Bende site evleri için araştırma yaparken buldum.
efendim bahsi geçen bu nev-i şahsına münhasır sitemizin plaka sı da bir başka hoş... Bayrak ile satranç yanyana gelmiş. benim ekmek yediğim atalarımın uğruna öldüğü ve de bana öğretilen tek bayrak da budur. O yüzden bu bayraktan başka bayrak tanimirem. Efendime söyleyeyim benim federasyonumun adında da plakanın yazılı olduğu arabanın markası vardır. O bayrak orada da vardır... Çok da yakışmıştır da...

sanırsam bu trchess de böle bir şey...
Çok güzelim illa sev yada yine illaki sev diyor, sanırsam. Buna benzer sloganlar vardı vardı sokaklardan geçerlerken çığırıyorlardı. Aklımda bölesi kaldı. Ne bilem ben, ben siyaset miyaset anlamam.
Ben de sevdiğimi göstermek için o dağda bayrağımı dikmişem.
Ey bayrağım rüzgarım benden! dalgalan dalgalana...

BU YAZININ DÜZELTİLMİŞ ŞEKLİ TR-CHESS DEKİ GÖNDERİMDEN ÇEKİLECEKTİR.
DUYURULA...
Ara
Tuncay bey,

Korkmaya başladım. Ben ki, Zaloğlu Rüstem solda sıfır bile
kalmaz, çok az şeyden korkarım, gerçekten korkmaya başladım.
Akhisar Forumda haftada bir yazmayı planladıydım, sonuç malum.
TSF Forumda tam ritmimi bulduydum, 1000 nedir ki 3000 iletiye
erişmeyi hedeflediydim. Güüüüm. Sonuç malum. Şimdi de nerdeyse
bu forumun başına da birşey gelmesin diye duaya çıkcam.

Korkuyorum, çok korkuyorum. Tirrrr, tirrrrr.

yü,
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
HarunTaner Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Tuncay bey,

Korkmaya başladım. Ben ki, Zaloğlu Rüstem solda sıfır bile
kalmaz, çok az şeyden korkarım, gerçekten korkmaya başladım.
Akhisar Forumda haftada bir yazmayı planladıydım, sonuç malum.
TSF Forumda tam ritmimi bulduydum, 1000 nedir ki 3000 iletiye
erişmeyi hedeflediydim. Güüüüm. Sonuç malum. Şimdi de nerdeyse
bu forumun başına da birşey gelmesin diye duaya çıkcam.

Korkuyorum, çok korkuyorum. Tirrrr, tirrrrr.

yü,

Yaptığın duaya amin diyiverirek, bende vasiyetname-i (ürüyada şefahat görüp seyehatname yazmak da vardı, napalım. Bizim ürüyalarımız hep tersine yorumlanır) bitirmek le meşgulüm deyiveriyem. Bana Fischer inzivası kucak açmıştır. Ana kucağına hasret çocuk gibi koşmalıyım o sıcacık kucağa.
Artıkın sizleri uzaktan uzaktan seyreyleycem.
Yolu sevgiden herkesle bir gün playchess de buluşuveririz.
O adresteki camia daha bir büyükmüş, sayılalanda başka başka şeylerdende.
Destur diyene üst baş araması yapmazlarmış, hazroll demezlermiş,sadecene ve sadecene buyur derlermişmiş..

efendim bir ürüyada ismi geçen zat-ı muhteremi yanlış yerde aramayıverin. Aşağıya koyuvereyledim. Eyicene bakınız.
Siz ey cemat-i müslümin! her kim ki bu sakallı hocadan bir kıl koparırverirse hemencecik cennete gideveririr...
yanlış hocaları seçerseniz alimallah çarpılırsınız, sümme haşaaaa!

00312767.jpg
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi