facebook da: ALİ NİHAT YAZICI yeniden başkan olsun diyenler!
seçim öncesi facebook da acaip bi grup kurulmuştu.
acaip oluşu bana pey malzeme çıkartacak güzellikler taşımasındandır.
Efendim gruba katılma teklifi gelince, grubun adını da duyunca hiç tereddütsüz kabul ettim.

grubun kuruluş amacı:
muhalafet hariç tüm satranç ailesi burada...
deyu açıklanmıştı. manifesto kısa ve öz..
sanırsam gruba katılmak isteyenler kendine özgü elemasyon sistemleri ve de her türlü dayanıklık testlerinden geçirildi.

gurubu kuran elebaşlıyı elbette burda deşifre etmem. üye olun görün kardeşim. Ama ipucu isityorsanız o yöre de bir yaratık yaşarmış. Erken ötünce nedense keserlermiş.

Son Haberler:

Aldığımız son haberlere göre muhalafet facebookta kurulan bu gurubu öğrendikten sonra seçimden çekilme palanları yapıyormuş..

(sadece 1 tane haber var! şeye benzedi 1.ci kuşadası geleneksel altın piyon turnuvası! )

Başkanımız okuyor ise, bu guruba üye olan 18 kişi yi has elemanlarından sayması.
Ki bu grup facebook cebhesinde muhalefet unsurlara karşı akıncı görevini üstlendi. Tüm muhalif unsurlar kısa sürede püskürtülerek etkisiz hale getirildi.
Gurupta yabancı uyruklular bilem var. Hele bir tanesi var ki şaşırtıcı. Tek onu söyleyeyim. kasparov! Suat Atalık'a karşı Gary Kasparov..
Muhalif unsurlarda tek GM üstünlük farkı Gary kasparov'un guruba kazandırılmasıylan çözülmüş oldu.

grupta tartışma panosu açılmış ama hiç bir şeyi tartışmadımışız. Efem neyi tartışacaz ki. Akıncılar kelle koltukta... heheheheh

duvar yazısı diye bir bölüm var... vakti zamanında Çin de duvar gazteleri varmışmış. Dazubao mu derlermiş. köylüler işçiler fukaralıktan alamadıkları gazteleri duvarlara yapıştırmışlar okumuşlar okumuşlar ....
sonra uzun uzun yürümüşler. Araba, otobüs yokya. yayan olmuş herşey. Ama sonunda işlem tamam! olmuş.. Detayları Hüseyin Aktaş'a sorarsanız anlatır. Ben derinlere dalmim. Yani almim.. Big Grin

duvar yazısına biri şöe yazmış:

"ARKADAŞLAR grup amcına ulaştı hayırlı olsun yoğun ilginize teşkürSmile)"
yazan grupdaşımı elbet ele vermem. ser veririz sır vermeyiz. sırları şifreylen kriptoylan iletiriz. Ayhan Işığın şimal yıldızında amma kriptolar vardı...
sizi gidi kripto çözücesiler sizi... hıııı..

efendim bende seçim bittikten sonra, zafer eyledikten sonra ,

duvara şey etmişem.. yazmışam yani..

DİKKAAAAAAAYT !... "BAŞKAN!"
http://www.trchess.com/yazarlar/tuncayse...askan.html

efendim grup resminde şeffaf masada dizili madalyalar var.
sanırsam başkan bu madalyaları törenle gurup üyelerine takacak...

inanmayan facebook ta bu gurubu taratır. görür.
Başkanım bu gurubu gördünüz mü?..
Siz bizden habersizsiniz ama 18 yiğit sizin için çok mücadele etti..
bilesiniz.
Grubu dağıtmadık bir seçime kadar pusudayız.
Muhalif unsurların dikkatine...

Big Grin
Ara
Yani Tuncay,

Sen "grubu dağıtmadık" derken muhaliflere, yönetim taraftarı mı oluyorsun?
Hay senin gibi tarftarın gözüne kalemimin ucunu !...

Bişi yapmadım bre, işte burda duruyor ucu!...
HuseyinAktas Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Yani Tuncay,

Sen "grubu dağıtmadık" derken muhaliflere, yönetim taraftarı mı oluyorsun?
Hay senin gibi tarftarın gözüne kalemimin ucunu !...

Bişi yapmadım bre, işte burda duruyor ucu!...

Efendim siz dağılmazsanız, bizde dağılmayız..
Big Grin
Ara
a , "facebook"da ne b***laa d'okudunuz gari? Engürü'de üstümüze sıçrayanları siz mi imal ettiydiniz? Küçük dağlar sizin eseriniz miydi?
HuseyinAktas Nickli Kullanıcıdan Alıntı:a , "facebook"da ne b***laa d'okudunuz gari? Engürü'de üstümüze sıçrayanları siz mi imal ettiydiniz? Küçük dağlar sizin eseriniz miydi?

valla bak, ben heç bir lafın altın da kalmirem.
çok fena biriyim.
ekmek kuran çarpsın ki, öleyem... napabilirim kine..
Bu tanrının vergisellliğinin bazı kişilerde fazlacana bonkör davranılmasından kaynaklanması, inanılması zor ama bence çok olagan bir durumdur.

bu tanrısal vergisellik durumlan yukarıdaki alıntıya cevap verme hakkımı kullanmak istemirem.
Hüseyin Kardeş , sen Akisara geldiğinde bana hatırlat şu an aklımda olan cevap o an aklıma gelirse söyleyevere dururam, sen de sıkıcana davrana alıverir sen, istersen tabii..
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi