İyi Bayramlar
Pq2JK97A.jpg

Bütün Satraç Camiasının Kurban Bayramını kutlar ve hep beraber, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle...
İyi Bayramlar!
FI-NA İhsan KILIÇ - Siirt
Herkese iyi bayramlar!

Kurbanları İpinden Kesin!
Ceza almış, almamış bütün forumdaşlara huzurlu bayramlar dilerim.

Biraz dinlence yapalım.
IECC 2246, MAPEJK 2300, DESC 2213
Best regards, iyi günler, mfSG, HT
Güzellik,birlik,beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı geçirmenizi diliyorum.
IhsanKILIC Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Pq2JK97A.jpg

Bütün Satraç Camiasının Kurban Bayramını kutlar ve hep beraber, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle...
İyi Bayramlar!

Sünnet bayramınız ümbarek olsun! (*)

http://forum.satranc.biz/viewtopic.php?t=1192

(*) Kurban bayramınız mübarek olsun!
Ara
Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı Dileklerimle.
Ara
Kurban Bayramınız kutlu olsun...
Ara
Sağlıklı ve mutlu nice bayramlar dilerim.

Abidin Ünal
Ara
Tüm satranç camiamızın bayramını en içten dileklerimle kutlarım.
...
Ara
iyi bayramlar...
Ara
MÜSLÜMANLARIN VE SATRANÇ CAMİASININ KURBAN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN
Ara
Benim kurban bayramın çok yoğun geçti. Nedeniyse en büyük ağabeyim 3 gün 3 gece burada kalması. Evet, 2 yeğen internet üzerinde oyun diye başımın etini yedi. Özgür Satranç Foruma ancak şimdi yazabiliyorum.

Ben bu bayrama farklı açıdan bakmak istiyorum. Biraz önce www.diyanet.gov.tr internet sitesini ziyaret ettim ve Diyanet vakfına kimlerin kurban bağışı yaptığını öğrendim. Yani bu konuyu açanların soyadlarına benzeyen kişi listesine de baktım. Tabii kendi soyadıma da baktım ve sadece Türkiye’den Hasan adında bir şahsı gördüm. Yok, tanımıyorum kendisini. Peki ya siz baktınız mı?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi