Özgür Satranç Forum Forum Ana Sayfa Özgür Satranç Forum
Sporcular, Antrenörler, Hakemler, Veliler arasında iletişimi güçlendirmek amacıyla oluşturulmuştur.

SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   KayıtKayıt 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 
Facebook logo

Eskişehir Kitap ve Eğitim Günleri

Bu yazıyı facebook'da paylaşın.

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    Özgür Satranç Forum -> Satranç Kitapları & Dergileri & Yazılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
AlperEfe

Eskişehir Kitap ve Eğitim GünleriTarih: Sal 09 Nis,2013 10: 10    Mesaj konusu: Eskişehir Kitap ve Eğitim Günleri Alıntıyla Cevap Gönder

Merhabalar,

Ürgüp’te düzenlenen 2013 Okul Sporları Türkiye Birinciliği ve Kahramanmaraş’taki 5 Nisan Madalya Günü Turnuvası’nın ardından, şimdi de Eskişehir’deyiz!

9-14 Nisan 2013 tarihleri arasında bu güzel kentimizde düzenlenecek olan Eskişehir Kitap ve Eğitim Günleri Fuarı‘nda Analiz Satranç’la ve kitaplarımızla tanışabilirsiniz.

Eskişehir Valiliği, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Tepebaşı Belediyesi, Anadolu Üniversitesi, Osman Gazi Üniversitesi’nin katkılarıyla düzenlenen Eskişehir Kitap ve Eğitim Günleri’ne 70 katılımcı davetliyken, söyleşiler, konferanslar ve imza günleri de düzenlenecek.

Fuara katılım ücretsizdir.

Eskişehir Kitap ve Eğitim Günleri
9-14 Nisan 2013
Adres: İsmet İnönü Caddesi No: 1 Tonozlu Bina (Eski Kurt Kiremit Fabrikası) Espark – Eskişehir
9-13 Nisan 2013 tarihlerinde 11.00 – 22.00 arasında,
14 Nisan 2013 günü ise 11.00 – 19.00 arasında ziyaretçilere açıktır.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    Özgür Satranç Forum -> Satranç Kitapları & Dergileri & Yazılar Tüm zamanlar GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Künye Bu sitede kullanılan eserler ile veri tabanları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu uyarınca koruma altındadır. Bu sitede yer alan yazılar ile kamusal ve anonim olanlar dışındaki linkler sahiplerinin izniyle yayınlanmaktadır. FSEK'na uymak, eser sahibiyle sitenin adı ve alıntı yapılan adrese aktif bağlantı verilmek şartıyla alıntı yapılabilir. Bu site, 5651 sayılı yasa kapsamında "yer sağlayıcı"dır. İlgili yasanın 5. maddesine göre: Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.
Bu sitede yer alan içerikle ilgili şikayetler için forumyonetimi@satranc.biz adresi kullanılmalıdır.
2006-2011 © forum.satranc.biz