Özgür Satranç Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: A. Ü. Fakülteler Arası Takım Satranç Turnuvası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Geleneksel üniversite etkinlikleri arasına girmesini istediğim dört turnuvadan 3.sünü 5 Nisan 2008 Tarihinde Üniversite kampüsü içindeki Öğrenci Lokalinde yapacağız.

3 bay ve 1 bayandan oluşan fakülte takımları kupayı fakültesine götürebilmek için yarışacaklar.

İzleyicilere herzaman kapımız açıktır. Smile

Turnuva Tüzüğü: http://www.akdeniz.edu.tr/idari/sks/kulu...ukleri.htm

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ SATRANÇ TOPLULUĞU
http://www.akdeniz.edu.tr/idari/sks/kulu...asayfa.htm
Bu Turnuvaya Yeterli İlgi Ve Ciddiyet Gösterilirse Üniversite Çapında Büyük Bir Etkinlik Olacağına İnanıyorum..Ben de , En Azından Kendi Fakültemde(Ziraat) Bu Organizasyona Katılımın Artmasında Çaba Göstereceğim.
Öğrencilerimizin Boş Günlerinde Alternatif Olarak Satrancı Seçmeleri İçin Çabalıyoruz..Umuyoruz Ki En Kısa Zamanda Üniversitemizde Satranç Kültürüne Yoğun Talep Olur..
Başvuru için son gün ne zaman_?Şampiyon takımı beklemeden başlamayın da:)

Saygılarımla...
Son başvuru 17 Marttı Ethem üzgünüm Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Onur Hoca'm tüzüğü buldum ama bulana kadar nasıl hissettiğimi tahmin etmişsinizdir:)Biz tıp fakültesi olarak sürekli çalışmalar yapıyoruz ve bu kupayı alma konusunda favori olduğumuz kadar kararlı, kararlı olduğumuz kadar da favoriyiz:)

Saygılarımla..
Tıpçılar için 17 Marttı. Tüzüğe eklemeyi unutmuşum Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Yani bir şampiyon takımın önü bu denli kesilmezSmileYalnız biz bu geyiği direkler arasında yapsak o bölüm patlardıSmile

Yüksek muhabbetlerimle...

Big Grin
Boş listeyi fakültenin öğrenci işlerinden alıyorsun. 28 Marta kadar Fakültenin Öğrenci İşlerine Ana Listeni tesilim ediyorsun.
Her şeye rağmen teşekkür ederimBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
hocam muhabbet guzel de biz katılsak biraz abes kacacak heralde. lise okuyor oldugumzdan olabilir mi. neyse ben universite etkinliklerine dışarıdan katılım olup olmaadıgını soracaktım. tesekkur ederim
Gençlik Şenliği Satranç Turnuvası ve Sümiltane Satraranç gösterisi

Tüm Antalya'ya açık olacak. Ama yapılması kesin değil.