Özgür Satranç Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: İzmir, Acil yardım!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sevgili İzmirliler,
9 Eylül Üniversitesi Cerrahi Bölümünde yatmakta olan bir yakınım için acil trombosite ihtiyaç vardır. Dönem dönem trombosite ihtiyaç duyulmakta, bunun tam olarak ne zaman olacağı, önceden kestirilememektedir. Kan gurubu 0 RH(+) olan İzmirli satrançseverleri yardıma çağırıyorum. Kan gurubunuz uymuyorsa bile lütfen uyan bir tanıdığınızdan yardım isteyin. Kendileri İzmirli değil ve İzmir'de tanıdıkları kimse de yok. Yardım etmek isteyenler için :
Yakınım İrfan Demir'in telefonu : 05549248922
Benim telefonum: 05052119032
Öncelikle Allah yardımcınız olsun Sadullah bey!

Tamam, ben size cevap verdikten sonra internet arkadaşlarımla irtibata geçer ve sizin yaptığınız “İzmir, Acil Yardım!” başlığına duyarsız kalmamalarını söylerim.

Aslında en küçük Amcam, İzmir’de yaşıyor. Ancak o internet kullanmadığı için, bırakınız kan grubunun 0RH (+) olup olmadığını, gününü nasıl geçirdiğini dâhil bilmiyorum. Biliyorsunuz, başkalarıyla kulaklarım duymadığı için yazarak haberleşiyorum. Anlayacağınız, her şeye rağmen elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağım. Sakın yakınınız için üzülmeyiniz. Yani ben bedensel ve işitme engelli olmama rağmen dua ediyorum. Sizde dua ediniz tamam mı?