Özgür Satranç Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: 2010 Ziraat Türkiye Kupası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
ibrahimethemay Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Yahu bir Galatasaraylı olarak şu Fener'in kupayı aldığını göremeyecek miyim Smile Ben görmek istiyorum artık yani, yazık günah Smile ---Bir de bizim Kadıköy'de Fener'i yendiğimizi görmek isteyen Fenerli bulursam kanka olucam Smile

İbrahim bey,

Bende Fenerbahçeli olarak, acaba Galatasaray’ın ne zaman UEFA kupasında final oynadığını göreceğim? Sizin elendiğiniz İspanya temsilcisi Atletico, Almanya’da final oynarken, siz ne oynayacaksınız?

Elbette 1983 yılında final oynayıp Türkiye Kupasını kazandıktan sonra, 7 final daha oynamamıza rağmen, hep yenilmek hiç istenmeyen bir sonuç. Ama şunu unutmayalım ki, bizim amacımız Avrupa Şampiyonalar Liginde final oynamak. Tüm çalışmamızı buna göre yapıyoruz. Peki, Galatasaray nasıl bir çalışma içindesiniz?

Avrupa Şampiyonlar Liginde yarı final oynadığı sezondan, kaç sene geçtiğini artık yazmayayım. Çünkü Galatasaray’ın da amacı final oynamak, ama nedense yıllar önce elde ettiği başarıyı bir türlü gerçekleştiremiyor ve yarı final dahil oynayamıyor değil mi?

Bende Trabzonsporu kutluyorum.
Ercan Bey Avrupa ve fenerbahçe kelimelerini aynı yazıda kullanmış.Bence mesajın silinmesi gerekir :lol:
Tutku bey,

Fenerbahçe'nin, Türkiye'ye karşı bir borcu yok! Çünkü önemli olan başarılı olmak değil, aynı başarıyı düzenli bir şekilde tekrarlamak önemli. Bunun için Fenerbahçe, Avrupa'da çok rahat.

Oysa Galataray'ın 2 kere borcu var. Bir yandan Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde final oynamak zorunda, diğer yandan da UEFA kupasını bir an önce kazanmak zorunda.

Bence, İbrahim Ethem bey, gitsin tarihinde ilk kez UEFA kupasında final oynayacak İngiliz temcilcisi Fulham taraftarlarıyla kanka olsun. Sence de düşüncem doğru değil mi?