Özgür Satranç Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: "Profil"...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhabalar,

"Profil" kutusuna tıkladığımız zaman çıkan sayfayı ben anlamıyorum. İngilizce bilmiyorum. Nedir oradaki anlatılan? Bu sayfayı Türkçeleştirmek olası mı?
İsim üzerine tıklayınca da aynı sayfa çıkıyor...

Henüz forum üyesi olmayıp, misafir olarak giren bir izleyici bir kişiye ait mesajların hepsine ulaşmak isterse nereye bakacak?

Selamlar...
Hüseyin Bey bahsettiğiniz sorun forumun teknik altyapısında oluşan bir hatadan kaynaklanıyor. Yakın zamanda yazılım değiştirmeyi düşündüğümüz için eski yazılımdaki sorunları düzeltmekle zaman kaybetmek istemedik. Yazılım değişince bahsettiğiniz hataların ortadan kalkacağını düşünüyoruz.
Teşekkürler Sadullah Bey.Smile
Sadullah Bey,
"Yakın zaman" şimdiki zaman arasındaki uzaklık hangi cinsten ölçülüyor? Metre mi, saat mi, ağırlık mı, söz mü? Daha ne kadar bekleyeceğiz? Yoksa "çok şükür profile girilemese de foruma girip yazı yazılabiliyor" mu diyorsunuz? Ya da "bu satranççılara yeter, yetmese bile salla gitsin, nasıl olsa ses çıkaran mı var" falan mı diyorsunuz?

Göz göre göre sorunlu yaşamak satranççıların genel karakteristiği mi acaba?!...
Ya da yukarıdan aşağıya "yetinmek ve şükürcülük" mü hüküm sürmeye başladı?!...

Ben bu sorunu dile getirdiğimde sorun zaten ta ne zamandır var olan bir sorundu. Dile getirdikten sonra da 3 aya yakın zaman geçmiş ama bizim "yakın zaman" bir türlü yakınlaşmamış.

Ancak uzaklaşan bir şeyler var sizlerden!...
Hakkınız var Hüseyin Bey. Ancak forum altyapılarını kendiniz hazırlamadıysanız, düzeltme yapmak da kolay olmuyor. Yani anlayacağınız bizim yapabileceğimiz birşey değil. Yine de uğraşmaya devam edeceğimize emin olabilirsiniz. Tabi ki satranç camiası sorgulayan, hakkını arayan bir camiadır. Biz de hem kendi adımıza, hem sizin adınıza işin takipçisi olacağız.
Profil sayfasının erişimiyle ilgili olan sorun uzun süredir beni de üzmekteydi. Yoğunluk sebebiyle ilgilenme fırsatı bulamamıştım.

Konunun takipçilerine çözümü hızlandırdıkları için teşekkür ediyorum.
Sorun çözümlenmiş. Yönetime teşekkür ederim...