Özgür Satranç Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Denemek yok ,yap.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Seçim sonrası yapılan şekil olarak klasik ve usulden gözüken gözüken sn. Ali Nihat YAZICI ve sn. Cengiz KELEŞ in konuşmalarında içerik olarak samimiyet izlenimi aldığımı her ikisini de tanıyan ve zamanında aynı ekipde çalışmış biri olarak belirtmeliyim.Bu benim izlenimim,arzum ve umudum.Söz konusu kişilerin 12 yıl önce aynı yöne bakış açıları farklı bile olsa aynı enerji ve özveriyle koşuşmalarına tanık oldum.Bugün de aynı arzuyu kendilerinde gördüğümü belirtebilirim.Hatta yazısını yeni okuduğum sn. H.Salih ACAR da benzer fikirler ortaya koymakta.Böylesi yakışırdı zaten.Tebrik ediyorum.Bu gelişmeler umut verici gibi değil mi Cemil hocem...Belki yeni yönetim başka bir ilki gerçekleştirip,yepyeni bir yapılanma sürecini yaşatacak bizlere. BELKİ CESARET SAHİBİ TEK ADAM -Gülkız TÜLAY-NİTELİKLİ ÇOĞUNLUĞU YARATACAK...Karşıdan atıp ,saymadıklarımız bizi çoğaltır mı...ASIL KARŞIDAKİNE DE ELİMİZİ UZATIP ONU KAZANMAK BİZİ GÜÇLÜ,KARARLI VE ÖRNEK BİR TOPLUM YAPMAZ MI...Ortak noktalarda buluşmak demek ORTAK AKILIN ORTAYA KONMASI DEĞİL MİDİR...Ahlakın temelinde ÖZGÜRLÜK yatar.Sn.Gülkız Hanımın özgür iradesiyle yerinde ve zamanında elbette danışarak en makul ve yapılabilir kararları alacağından eminim. Sayın Gülkız Hanım ,düşünmek kolay yapmak zordur.En zoru düşünüleni yapabilmektir.----GEREĞİNE İNANDIĞINIZ BİR ŞEYİ HEMEN YAPINIZ.BAŞKALARI NE DERLERSE DESİNLER ALDIRIŞ ETMEYİNİZ.KAZANIRSINIZ-K.ATATÜRK-- Bu göreve talip olmak zaten başarının kendisidir.YOLUNUZ AÇIK ÖLSUN...Kıyıyı gözden kaybetmeye cesaret edemeyince insan okyanusu keşfedemezdi...